Sisukord
Eesti
Postimees
14.01.2015
Eesti Haigusteoht sunnib doonoriverd põhjalikult uurima Paet võib naasta europarlamendist ministriks Dilbert Horoskoop Male Mälumäng Tagakülg Palju õnne Eestlased naasevad Estcoy-1 missioonile Ilmaskisofreenia: kord tuisk, kord sula Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Enim annetusi tehti Reformierakonnale Nooruk pussitas pisivõla pärast koolivenda Uudelepp: loobumisplaanidega salatsemine on info varjamine Majandus Majanduse lühiuudised Alkoholitootjad siunavad riiki Arengufond on kriisis Välismaa Eestlased naasevad Estcoy-1 missioonile Külma sõja ajal riigi mineerinud Šveits vabastas nüüd taas vanad sillad lõhkeainest Kamouss: nõjajahid on jälle moes! Pöördu islamisse või lõpetad põrgus Välismaa lühiuudised Zolitūde tragöödiaga seoses esitati esimesed süüdistused Arvamus Vahetund Postimehega Sigrid Kõiv: ise kasvavad Postimees 1900. aastal Olev Remsu: infantiilsus, ei muu Juhtkiri: uus kevad või suletud aknad Rait Maruste: teadmiste- või teadmatusepõhine Eesti Karel Rivis: patsientide huvid ohus Kultuur Kunstiaasta aruanne Sport Liiga parim kaitse lämmatas Rocki rünnaku Parteisid ei huvita rahva tervis ega sport Spordi lühiuudised Sergei Zenjov: sain Torpedost kõik, mida tahtsin Tarbija Haigusteoht sunnib doonoriverd põhjalikult uurima Tartu Uutesse hoidudesse lisandub iga päev mudilasi Tartu linn loobub aastalõpuballi toetamisest Tartusse lisandub kaks linnaliinibussi Lihtne töö nõuab nutikat töötajat Nils Niitra: lülitage palun see firma välja! Ilmataat nörritab uisuplatsimeistreid Kajar Lember: avalik raha ja salapärased sõnad Linlased rikkusid välinäitust vaadates seadust Ehitusega katusel hävib tavatu kunstiteos Noored astuvad esimese sammu karjääriredelil Väärikus ja vastutustunne kaaluvad hinded üles Meelelahutus Koomiks Sudoku

Paet võib naasta europarlamendist ministriks

4 min lugemist
Konservatiivne Rahvaerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Reformierakond esitasid täna esimeste erakondadena vabariigi valimiskomisjonile riigikogu valimiste nimekirjad. FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Eurosaadik Urmas Paeti (Reformierakond) sõnul pole ta riigikogu valimistel partei nimekirja tipus mitte pelga häältemagnetina, vaid hellitab võimalust ministrina järgmisse valitsusse naasta.

Tellijale Tellijale

Millistel tingimustel ja millise portfelli kasuks ta europarlamendi kohast loobuks, Paet ei avaldanud. «Neid elualasid on mitu, aga sõltub sellest, milline on koalitsioon. Erakonnal ja selle toetajatel on oluline võimalus öelda, milline valitsus olema saab,» sõnas Paet, kes neli aastat tagasi võttis samas valimisringkonnas 10 779 häälega isikumandaadi.

Paeti Brüsseli kolleegidest lähevad riigikogu valimistel hääli püüdma veel Yana Toom (Keskerakond) ja Tunne Kelam (IRL), kes osales parlamendivalimistel viimati 2003. aastal ning võib erakonna toetamise kõrval otsida ka tagasiteed kodusesse poliitikasse.

Paeti erakonnakaaslane Kaja Kallas ja sots Marju Lauristin keeldusid tänavu parlamenti kandideerimast, digivolinik Andrus Ansip ei saa seda teha oma ameti tõttu.

13.01.2015 15.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto