Sisukord
Eesti
Postimees
15.01.2015
Eesti Palju õnne Mustamäe laboris treenitakse häid terroriste Mälumäng Male Horoskoop Dilbert Liivatamata teed põhjustasid palju traumasid Eesti lühiuudised Jõelähtmes kolm ahelavariid Algab parima ja halvima seaduse konkurss Tagakülg Arhiiv on nõus salvestised üle võtma Nestori sõnul pole loba mõtet säilitada Majandus Majanduse lühiuudised Ärimees tegutseb Lasnamäel Ikea sildi all Soomlased ostavad Eestist vähem alkoholi Välismaa Saksa võimud kimpus džihadistide ja pagulastega Europol: pühasõdalaste ridades on kuni 5000 eurooplast Välismaa lühiuudised Sloveenia poliitik kaotas kohtus Soome rahvusringhäälingule Arvamus Lugeja kiri Postimees 1933. aastal Sirje Sillamägi-Tamm: loota saab vaid ilmataadile Taavi Minnik: kas Euromaidan väldib oranži revolutsiooni vigu? Eike Ülevain: Eesti lapsed on targad Päeva karikatuur Neeme Korv: eesmärgita edasi? Juhtkiri: ajalugu ei saa kustutada Kultuur Kuidas kurat petta saab Sport Henri Anier naaseb Šotimaale Kas Clevelandil ja Jamesil jagub Blatti suhtes kannatust? Spordi lühiuudised Postimees imbus Venemaa suusakoondisse Tallinn Tallinn kulutas valimisreklaamiks avalikku raha Tarbija Biokamin — ilus, aga kas ka ohutu? Tartu Tulijaid tervitab pronksnaine kalaga Remont kujundas kipspadriku Harmoonium meenutab väikest orelit Riigikontroll uuris ka triatloniplakatit Linnapea paneb ballile põntsu Raimu Hanson: teatriballi kiituseks Veiko Järva politseiaastast Tartumaal: arvud aitavad hinnata Väikses Tartumaa vallas käärib suurem tüli Külliki Levin: minu elus käib kõik kõla järgi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Kõik on võimalik, kui oled avatud meelega ja näed maailma paigana, kus kõik ongi võimalik. Vabastad end teiste poolt peale sunnitud arusaamadest.

SÕNN Keegi on end maski taha peitnud ning sa ei tea, millist seisukohta võtta. Sori natuke oma minevikus, sest vastused leiad just sealt.

KAKSIKUD Kes kelle arvelt edu saavutab ja võitjaks saab? Vabastad end mingist vanast mõtlemis- ja käitumismudelist ning ei ole enam kontrollitav, vaid kontrollija.

VÄHK Vanad ebamugavad olukorrad kaovad mineviku varju. Oled nüüd uus inimene uue hingamisega ning ei tõmba enam probleeme külge.

LÕVI Loobud liigitamast asju õigeteks ja valedeks. Vaatad elu läbi kaastundlikkuse prisma ning ei pinguta üle. Sa ei pea kellelegi midagi tõestama, kui sa ei taha.

NEITSI Kui keerulises ja valulikus olukorras poed oma kesta, siis on aeg suhtumine üle vaadata. Valu peitmisega probleem ei kao, vaid muutub suuremaks.

KAALUD Omamiskirg, armukadetsemine ja ootused kaovad. Oled egost lahti lasknud ning elu tundub palju ilusam ja põnevam.

SKORPION Kui näitad kellegi poole sõrmega, siis ülejäänud sõrmed näitavad sinu suunas. Kuidas loobuda kriitikast ja vihast, kui tunned end altveetuna?

AMBUR Sa ei soovi enam olla koos inimestega, kes sinu eluenergiat kahjustavad ja ära tõmbavad. Hea elu ja naudingute mõiste on sinu jaoks nende omast erinev.

KALJUKITS Loobud õige-vale hindamissüsteemist. Oled valmis tegelema väga sügavale maetud hirmudega. Mitte keegi ei saa sind masendada, kui sa seda ise ei luba.

VEEVALAJA Sa ei tööta vaid raha pärast, vaid suhtud sellesse ka kui eneseväljendusse. Mingi töine plaan kaotab tähtsuse ja asendub teisega, mis tõstab efektiivsust.

KALAD Täidad oma elu asjadega, mis sulle rõõmu toovad. Sul ei ole enam aega ega tahtmist mõelda vanadele, häbi ja valu tekitavatele asjadele.

Seotud lood
    14.01.2015 16.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto