R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Kõik on võimalik, kui oled avatud meelega ja näed maailma paigana, kus kõik ongi võimalik. Vabastad end teiste poolt peale sunnitud arusaamadest.

SÕNN Keegi on end maski taha peitnud ning sa ei tea, millist seisukohta võtta. Sori natuke oma minevikus, sest vastused leiad just sealt.

KAKSIKUD Kes kelle arvelt edu saavutab ja võitjaks saab? Vabastad end mingist vanast mõtlemis- ja käitumismudelist ning ei ole enam kontrollitav, vaid kontrollija.

VÄHK Vanad ebamugavad olukorrad kaovad mineviku varju. Oled nüüd uus inimene uue hingamisega ning ei tõmba enam probleeme külge.

LÕVI Loobud liigitamast asju õigeteks ja valedeks. Vaatad elu läbi kaastundlikkuse prisma ning ei pinguta üle. Sa ei pea kellelegi midagi tõestama, kui sa ei taha.

NEITSI Kui keerulises ja valulikus olukorras poed oma kesta, siis on aeg suhtumine üle vaadata. Valu peitmisega probleem ei kao, vaid muutub suuremaks.

KAALUD Omamiskirg, armukadetsemine ja ootused kaovad. Oled egost lahti lasknud ning elu tundub palju ilusam ja põnevam.

SKORPION Kui näitad kellegi poole sõrmega, siis ülejäänud sõrmed näitavad sinu suunas. Kuidas loobuda kriitikast ja vihast, kui tunned end altveetuna?

AMBUR Sa ei soovi enam olla koos inimestega, kes sinu eluenergiat kahjustavad ja ära tõmbavad. Hea elu ja naudingute mõiste on sinu jaoks nende omast erinev.

KALJUKITS Loobud õige-vale hindamissüsteemist. Oled valmis tegelema väga sügavale maetud hirmudega. Mitte keegi ei saa sind masendada, kui sa seda ise ei luba.

VEEVALAJA Sa ei tööta vaid raha pärast, vaid suhtud sellesse ka kui eneseväljendusse. Mingi töine plaan kaotab tähtsuse ja asendub teisega, mis tõstab efektiivsust.

KALAD Täidad oma elu asjadega, mis sulle rõõmu toovad. Sul ei ole enam aega ega tahtmist mõelda vanadele, häbi ja valu tekitavatele asjadele.

Tagasi üles