Sisukord
Uudised
Postimees
15.01.2015
Eesti Palju õnne Mustamäe laboris treenitakse häid terroriste Mälumäng Male Horoskoop Dilbert Liivatamata teed põhjustasid palju traumasid Eesti lühiuudised Jõelähtmes kolm ahelavariid Algab parima ja halvima seaduse konkurss Tagakülg Arhiiv on nõus salvestised üle võtma Nestori sõnul pole loba mõtet säilitada Majandus Majanduse lühiuudised Ärimees tegutseb Lasnamäel Ikea sildi all Soomlased ostavad Eestist vähem alkoholi Välismaa Saksa võimud kimpus džihadistide ja pagulastega Europol: pühasõdalaste ridades on kuni 5000 eurooplast Välismaa lühiuudised Sloveenia poliitik kaotas kohtus Soome rahvusringhäälingule Arvamus Lugeja kiri Postimees 1933. aastal Sirje Sillamägi-Tamm: loota saab vaid ilmataadile Taavi Minnik: kas Euromaidan väldib oranži revolutsiooni vigu? Eike Ülevain: Eesti lapsed on targad Päeva karikatuur Neeme Korv: eesmärgita edasi? Juhtkiri: ajalugu ei saa kustutada Kultuur Kuidas kurat petta saab Sport Henri Anier naaseb Šotimaale Kas Clevelandil ja Jamesil jagub Blatti suhtes kannatust? Spordi lühiuudised Postimees imbus Venemaa suusakoondisse Tallinn Tallinn kulutas valimisreklaamiks avalikku raha Tarbija Biokamin — ilus, aga kas ka ohutu? Tartu Tulijaid tervitab pronksnaine kalaga Remont kujundas kipspadriku Harmoonium meenutab väikest orelit Riigikontroll uuris ka triatloniplakatit Linnapea paneb ballile põntsu Raimu Hanson: teatriballi kiituseks Veiko Järva politseiaastast Tartumaal: arvud aitavad hinnata Väikses Tartumaa vallas käärib suurem tüli Külliki Levin: minu elus käib kõik kõla järgi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Linnapea paneb ballile põntsu

3 min lugemist
Möödunud aasta 30. detsembril Vanemuise aastalõpuballil oli 1700 pidulist, nende seas ka Tartu linnapea Urmas Klaas. FOTO: Margus Ansu

Linnapea Urmas Klaasi seisukoht, et Tartu linn võiks edaspidi Vanemuise aastalõpuballi toetamisest loobuda, tuli teatrijuhile üllatusena. Tartlased peavad tähtsaks traditsiooni hoidmist.

Tellijale Tellijale

«Jah, see tuli mulle üllatusena ja ma arvan, et meil on põhjust (linnapeaga – toim) kohtuda. Muud ei oska ma hetkel kommenteerida. Uudis on uus, nüüd tuleb aega anda ja vaadata, mis sellest saab või ei saa,» kommenteeris Vanemuise juht Toomas Peterson eilses Tartu Postimehes ilmunud linnapea väljaütlemist.

Petersoni sõnul on tal olnud linnapeaga juttu sellest, kuidas ühte või teist elementi ballil muuta. «Aga et balli enam ei tule, sellist varianti kaalutud ei ole. Mina sellest artiklist ei lugenud ka välja, et see tingimata tähendab balli ärajätmist. Lugesin seda, et linnapea on pigem seisukohal balli enam mitte toetada. Eks me nüüd siis hakkamegi rääkima, et mida see «pigem» tähendab,» ütles ta.

14.01.2015 16.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto