Sisukord
Majandus
Postimees
15.01.2015
Eesti Palju õnne Mustamäe laboris treenitakse häid terroriste Mälumäng Male Horoskoop Dilbert Liivatamata teed põhjustasid palju traumasid Eesti lühiuudised Jõelähtmes kolm ahelavariid Algab parima ja halvima seaduse konkurss Tagakülg Arhiiv on nõus salvestised üle võtma Nestori sõnul pole loba mõtet säilitada Majandus Majanduse lühiuudised Ärimees tegutseb Lasnamäel Ikea sildi all Soomlased ostavad Eestist vähem alkoholi Välismaa Saksa võimud kimpus džihadistide ja pagulastega Europol: pühasõdalaste ridades on kuni 5000 eurooplast Välismaa lühiuudised Sloveenia poliitik kaotas kohtus Soome rahvusringhäälingule Arvamus Lugeja kiri Postimees 1933. aastal Sirje Sillamägi-Tamm: loota saab vaid ilmataadile Taavi Minnik: kas Euromaidan väldib oranži revolutsiooni vigu? Eike Ülevain: Eesti lapsed on targad Päeva karikatuur Neeme Korv: eesmärgita edasi? Juhtkiri: ajalugu ei saa kustutada Kultuur Kuidas kurat petta saab Sport Henri Anier naaseb Šotimaale Kas Clevelandil ja Jamesil jagub Blatti suhtes kannatust? Spordi lühiuudised Postimees imbus Venemaa suusakoondisse Tallinn Tallinn kulutas valimisreklaamiks avalikku raha Tarbija Biokamin — ilus, aga kas ka ohutu? Tartu Tulijaid tervitab pronksnaine kalaga Remont kujundas kipspadriku Harmoonium meenutab väikest orelit Riigikontroll uuris ka triatloniplakatit Linnapea paneb ballile põntsu Raimu Hanson: teatriballi kiituseks Veiko Järva politseiaastast Tartumaal: arvud aitavad hinnata Väikses Tartumaa vallas käärib suurem tüli Külliki Levin: minu elus käib kõik kõla järgi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ärimees tegutseb Lasnamäel Ikea sildi all

1 min lugemist
Idakeskuses tegutseb IKEA sildiga pood, mille juhataja ei teadnud, et ta ei või kaupa niisama müüa. FOTO: Sander Ilvest/Postimees

Tallinnas Lasnamäel asuvas Idakeskuses tegutseb Ikea sildi all pood, millel pole Ikeaga ametlikku kokkulepet nende kauba müümiseks. Poe juhataja on siiski kindel, et võib kaupa  niimoodi edasi müüa.

Tellijale Tellijale

Idakeskuse välisküljele on paigaldatud autentne kollase ja sinisega Ikea logo ja tõepoolest, keskuse sees asub ka väike boks, mis kannab sama mööbli ja kodutarvete firma nime. Siiski tegutseb pood seal ebaseaduslikult, sest kokkuleppeid Ikeaga neil ei ole.

«Jah, frantsiisi mul ei ole. Kui te peate silmas, et kas ma ostsin frantsiisi – ei,» ütles kaupluse juhataja Andre Eidel. Küsimusele, mille alusel ta siis Ikea tooteid nende kaubamärgi all müüb, vastas mees, et lihtsalt ostab kaupa sisse ja müüb seda edasi.

14.01.2015 16.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto