Sisukord
Eesti
Postimees
15.01.2015
Eesti Palju õnne Mustamäe laboris treenitakse häid terroriste Mälumäng Male Horoskoop Dilbert Liivatamata teed põhjustasid palju traumasid Eesti lühiuudised Jõelähtmes kolm ahelavariid Algab parima ja halvima seaduse konkurss Tagakülg Arhiiv on nõus salvestised üle võtma Nestori sõnul pole loba mõtet säilitada Majandus Majanduse lühiuudised Ärimees tegutseb Lasnamäel Ikea sildi all Soomlased ostavad Eestist vähem alkoholi Välismaa Saksa võimud kimpus džihadistide ja pagulastega Europol: pühasõdalaste ridades on kuni 5000 eurooplast Välismaa lühiuudised Sloveenia poliitik kaotas kohtus Soome rahvusringhäälingule Arvamus Lugeja kiri Postimees 1933. aastal Sirje Sillamägi-Tamm: loota saab vaid ilmataadile Taavi Minnik: kas Euromaidan väldib oranži revolutsiooni vigu? Eike Ülevain: Eesti lapsed on targad Päeva karikatuur Neeme Korv: eesmärgita edasi? Juhtkiri: ajalugu ei saa kustutada Kultuur Kuidas kurat petta saab Sport Henri Anier naaseb Šotimaale Kas Clevelandil ja Jamesil jagub Blatti suhtes kannatust? Spordi lühiuudised Postimees imbus Venemaa suusakoondisse Tallinn Tallinn kulutas valimisreklaamiks avalikku raha Tarbija Biokamin — ilus, aga kas ka ohutu? Tartu Tulijaid tervitab pronksnaine kalaga Remont kujundas kipspadriku Harmoonium meenutab väikest orelit Riigikontroll uuris ka triatloniplakatit Linnapea paneb ballile põntsu Raimu Hanson: teatriballi kiituseks Veiko Järva politseiaastast Tartumaal: arvud aitavad hinnata Väikses Tartumaa vallas käärib suurem tüli Külliki Levin: minu elus käib kõik kõla järgi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Liivatamata teed põhjustasid palju traumasid

1 min lugemist
Tallinlane Priidu Ainumäe eile traumapunktis. FOTO: Mihkel Maripuu

Viimastel päevadel on liivatamata libedatel teedel juhtunud hulk liiklusõnnetusi ning sagenenud ka jalakäijate kukkumised. Seetõttu on tavalisest enam abiotsijaid Eesti suuremate linnade traumapunktides, kus käib kibekiire töö hommikuti ja õhtuti, kui inimesed rohkem väljas liiguvad.

Tellijale Tellijale

Kolm päeva tagasi väänas tallinlane Priidu Ainumäe (54, pildil) libedaga jala nii välja, et pidi eile hommikul paluma kiirabil end kesklinna traumapunkti toimetada. «Kõige hirmutavam on see, kui panevad kipsi – siis oleks nagu vangis!» ütles ta.

Ida-Tallinna keskhaiglas oli eile abisoovijate järjekorra pikkus pool tundi kuni tund, Põhja-Eesti regionaalhaiglas aga kolm tundi. Viimases võib ooteajale lisanduda ka analüüside tegemise aeg, mis võib samuti kaks-kolm tundi aega võtta.

14.01.2015 16.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto