Sisukord
Eesti
Tänane leht
16.01.2015
Eesti Horoskoop Mälumäng Male Dilbert Palju õnne Viimane veerg Joobes isa läks lapsele autoga lasteaeda järele Riigikokku tahab pääseda 876 kandidaati Eesti lühiuudised Peeti maha presidendi kärajad 1601esikas Endine Guantanamo vang jõudis Eestisse «Mandariinid» lähevad aina magusamaks Oscarid viivad Eesti filmi suurele pildile Arstide nappus ja ajapuudus pärsib e-konsultatsiooni kasutuselevõttu «Ma olen pettunud, et me Kuldgloobust ei saanud.» Majandus Majanduse lühiuudised Reformierakond kuulutas üürimajade programmi populismiks Välismaa Eurosaadikud astusid välja Navalõi kaitseks 9. maiks ajab Vene propaganda end tippvormi Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Eesti filmi kuldsed mandariinid Postimees 1931. aastal Sergei Metlev ja Jevgeni Krištafovitš: me oleme kõik eestlased Mihhail Stalnuhhin: vajaduste erinevus on müüt Henrik Roonemaa: hüsteeriaga pealtkuulamise vastu Argo Ideon: kihiline pirukas Ahto Lobjakas: Euroopa oma islam Päeva karikatuur Kultuur Midagi on mäda siin Taani riigis... Oscarid viivad Eesti filmi suurele pildile «Mandariinid» lähevad aina magusamaks «Ma olen pettunud, et me Kuldgloobust ei saanud.» Sport Kruuda otsib autoga sinasõprust Teemandid Laak ja Viiber ootavad briljandiks lihvimist Tarbija Päikesepuhkus meeste moodi Tartu Auklik ümbersõit pahandab autojuhte Staarihakatis ähvardab päris staare tulistada Beethoveni sonaadid kõlasid juba varem Parandamine nõuab arutlust Kosmosemaja paotas enne lahkumist ust Miks? Pääsemine on minutite küsimus Linn hakkab uurima linnupeletite mõju Vahur Ööpik: dopingukontrollid jooksevad vastasleeriga võidu Vilistlased peavad viie kooli võistlust mõnusaks proovilepanekuks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Võid täna olla üsna suur riiukukk, sest asjad ei kulge sulle soodsalt. Õnneks saad millegi sulle tähtsa suhtes õigel ajal pidama ning hoiad keele hammaste taga.

SÕNN Oled nii töökas ja toimekas, et võid kelleski komplekse tekitada. Tema siseelu ei ole aga sinu probleem. Pärast pingutust võtad lõdvemalt.

KAKSIKUD Päev kulgeb egiidi «palju kära ei millestki» all. Keegi puhub tühjast-tähjast lõkkele olematu probleemi. On sinu valik, millega kaasa lähed.

VÄHK Näitad, kui usaldusväärne ja tasakaalukas sa tegelikult oled. Püüa hoiduda aga naiivset mängimast, sest see ei mõju mainele hästi.

LÕVI Kui eksid üldiste käibereeglite vastu, püüa vabandust paluda. Vastasel korral oled silmitsi moraalijüngritega, kellest sa ei pruugi niipea vabaneda.

NEITSI Maailmas toimuv läheb sulle varasemast rohkem korda. Kui tahad abi osutada, siis pakudki seda ning sinu abi võetakse kahel käel vastu.

KAALUD Oled taktitundeline ja tähelepanelik nii enda kui ka teiste suhtes. Samas pead sõna ja ootad, et ka teised sõna peaksid. Naudid praegu enim sirget rada.

SKORPION Mida kindlamaks endale jääd, seda usaldusväärsemaks sind peetakse. Kui sulle mingi idee ei meeldi, siis ütled seda ja keeldud sellest.

AMBUR Tunned end igasuguses keskkonnas mõnusalt. Käitud vabameelselt, kuid ei keera vinti üle, sest siis saaks maine kahjustada.

KALJUKITS Oled valmis otse tulejoonele astuma, sest oma tõekspidamiste eest tuleb võidelda. Võid vajadusel näidata üles ka hulljulgust.

VEEVALAJA Mõjud rahustavalt neile, kes on oma eluga mingis mõttes ummikus. Oled paljudele rõõmu ja kindluse allikaks ning naudid seda.

KALAD Väliselt võid olla kõva, kuid seesmiselt ülitundlik. Oled muutumisfaasis ja püüad seda varjata. Kui raske aeg saab üle elatud, tunned end taas terviklikuna.

Seotud lood
    15.01.2015 17.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto