R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Võid täna olla üsna suur riiukukk, sest asjad ei kulge sulle soodsalt. Õnneks saad millegi sulle tähtsa suhtes õigel ajal pidama ning hoiad keele hammaste taga.

SÕNN Oled nii töökas ja toimekas, et võid kelleski komplekse tekitada. Tema siseelu ei ole aga sinu probleem. Pärast pingutust võtad lõdvemalt.

KAKSIKUD Päev kulgeb egiidi «palju kära ei millestki» all. Keegi puhub tühjast-tähjast lõkkele olematu probleemi. On sinu valik, millega kaasa lähed.

VÄHK Näitad, kui usaldusväärne ja tasakaalukas sa tegelikult oled. Püüa hoiduda aga naiivset mängimast, sest see ei mõju mainele hästi.

LÕVI Kui eksid üldiste käibereeglite vastu, püüa vabandust paluda. Vastasel korral oled silmitsi moraalijüngritega, kellest sa ei pruugi niipea vabaneda.

NEITSI Maailmas toimuv läheb sulle varasemast rohkem korda. Kui tahad abi osutada, siis pakudki seda ning sinu abi võetakse kahel käel vastu.

KAALUD Oled taktitundeline ja tähelepanelik nii enda kui ka teiste suhtes. Samas pead sõna ja ootad, et ka teised sõna peaksid. Naudid praegu enim sirget rada.

SKORPION Mida kindlamaks endale jääd, seda usaldusväärsemaks sind peetakse. Kui sulle mingi idee ei meeldi, siis ütled seda ja keeldud sellest.

AMBUR Tunned end igasuguses keskkonnas mõnusalt. Käitud vabameelselt, kuid ei keera vinti üle, sest siis saaks maine kahjustada.

KALJUKITS Oled valmis otse tulejoonele astuma, sest oma tõekspidamiste eest tuleb võidelda. Võid vajadusel näidata üles ka hulljulgust.

VEEVALAJA Mõjud rahustavalt neile, kes on oma eluga mingis mõttes ummikus. Oled paljudele rõõmu ja kindluse allikaks ning naudid seda.

KALAD Väliselt võid olla kõva, kuid seesmiselt ülitundlik. Oled muutumisfaasis ja püüad seda varjata. Kui raske aeg saab üle elatud, tunned end taas terviklikuna.

Tagasi üles