Sisukord
Tartu
Postimees
16.01.2015
Eesti Horoskoop Mälumäng Male Dilbert Palju õnne Viimane veerg Joobes isa läks lapsele autoga lasteaeda järele Riigikokku tahab pääseda 876 kandidaati Eesti lühiuudised Peeti maha presidendi kärajad 1601esikas Endine Guantanamo vang jõudis Eestisse «Mandariinid» lähevad aina magusamaks Oscarid viivad Eesti filmi suurele pildile Arstide nappus ja ajapuudus pärsib e-konsultatsiooni kasutuselevõttu «Ma olen pettunud, et me Kuldgloobust ei saanud.» Majandus Majanduse lühiuudised Reformierakond kuulutas üürimajade programmi populismiks Välismaa Eurosaadikud astusid välja Navalõi kaitseks 9. maiks ajab Vene propaganda end tippvormi Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: Eesti filmi kuldsed mandariinid Postimees 1931. aastal Sergei Metlev ja Jevgeni Krištafovitš: me oleme kõik eestlased Mihhail Stalnuhhin: vajaduste erinevus on müüt Henrik Roonemaa: hüsteeriaga pealtkuulamise vastu Argo Ideon: kihiline pirukas Ahto Lobjakas: Euroopa oma islam Päeva karikatuur Kultuur Midagi on mäda siin Taani riigis... Oscarid viivad Eesti filmi suurele pildile «Mandariinid» lähevad aina magusamaks «Ma olen pettunud, et me Kuldgloobust ei saanud.» Sport Kruuda otsib autoga sinasõprust Teemandid Laak ja Viiber ootavad briljandiks lihvimist Tarbija Päikesepuhkus meeste moodi Tartu Auklik ümbersõit pahandab autojuhte Staarihakatis ähvardab päris staare tulistada Beethoveni sonaadid kõlasid juba varem Parandamine nõuab arutlust Kosmosemaja paotas enne lahkumist ust Miks? Pääsemine on minutite küsimus Linn hakkab uurima linnupeletite mõju Vahur Ööpik: dopingukontrollid jooksevad vastasleeriga võidu Vilistlased peavad viie kooli võistlust mõnusaks proovilepanekuks Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Staarihakatis ähvardab päris staare tulistada

3 min lugemist
Et staarisaatesse pääseda, lubab Viljandi kultuuriakadeemia tudengi Rauno Polmani kehastuses noormees tulistada žüriisse kuuluvaid päris staare, keda kehastavad Liis Lemsalu (vasakult), Mart Sander ja Mihkel Raud. FOTO: Kristjan Teedema

Tartu Uues Teatris esietendub täna õhtul Mihkel Raua staarisaatenäidend «Viimne voor», mille on lavastanud Ingomar Vihmar ja milles haarab relva noormees, kes kindlasti soovib laulda ka teist laulu, et pääseda saatesse.

Tellijale

Näidendi tõi kaks aastat tagasi oma versioonis välja Von Krahli teater pealkirjaga «Järgmine voor». Seejärel arendas Mihkel Raud oma näidendit edasi ja see jõudis lavale Ameerikas pealkirja «American Monkey» all. Praegu on lavastused valmimas Soomes ja Moskvas.

TV3 näitas detsembris telelavastust «Viimne voor», selles on needsamad näitlejad, kes tulevad vaatajate ette ka nüüd Tartu Uues Teatris. Staaridena on žüriilaua taga Mart Sander, Liis Lemsalu ja Mihkel Raud ning saatesse üritab pääseda Viljandi kultuuriakadeemia 10. lennu näitlejatudeng Rauno Polman.

15.01.2015 17.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto