Sisukord
Eesti
Tänane leht
19.01.2015
Eesti Male Mälumäng Tagakülg Dilbert Avarii järel passi loovutanud eestlane ei pääse Taist koju 1901esikas Eestit ootab ees tõsine perearstide kriis Koolinoored panid oma võimed proovile robootikavõistlusel Terviseamet: noored arstid ei taha töötada üksi Perearsti kadumine teeb inimesed murelikuks Statoil läks Tallinna alkoholimüügi piirangu pärast kohtusse Eesti lühiuudised Stubb: Eestis õppusel osalemise suhtes erimeelsusi pole Palju õnne Eestis tagaotsitav Haidari võib saada Afganistani ministriks Horoskoop Küberuurijad paljastasid aastate varjatuima kuriteo Majandus Vene raha otsib Eestist kasvuvõimalust Eluasemelaenu marginaal langeb tasapisi Välismaa Paavst Franciscus pidas kõigi aegade suurima missa Ida-Ukraina konflikt lahvatas uue hooga Euroopa riigid üritavad terrorirünnakuid ära hoida Arvamus Kuidas teha head riiki: meetodist tõeni (ja mitte huvideni) Jürgen Ligi: mida lubada eestivenelastele? Presidendi Kärajad 2015: Millist Eestit jõuame pidada? Mart Helme: austus Eesti vastu algab meist endist Juhtkiri: «Pealinna poliitikate» erakondlikud juured Rein Veidemann: kaose ja surma jalus Nikolai Karajev: kas on kerge olla Charlie Hebdo? Postimees 1894. aastal Sport Spordi lühiuudised Mart Meeru tegi Eesti motospordiajalugu Kelly Sildaru näitas imelisi õhulende Me tusameele talv jätkus Otepääl Pallikaotused tõid Kalevile kaotuse Fänne hullutanud Sildaru nautis koos sõpradega sõitmist Ameerika jalgpallist unistanud poksistaari pidu Ali sünnipäeval Tarbija Mida teha kauba külge jäänud turvaelemendiga? Autokoolis maksab iga liigutus Reisifirma reisikinnitused võivad olla võltsitud Tartu Pärnu lapsed söövad putru tasuta Vana kaubamaja krundil algasid mahukad betoneerimistööd Urmas Klaas: aastavahetusballi pole plaanis kaotada Jaht käis mõisa keelust hoolimata Lähte kool otsustas algklasside maja sulgeda Tartu maraton tähistas juubelit Hommikupudru pakkumine oleneb kooli soovist Vangivalvuri töö nõuab jõudu ja külma närvi Jüri Kõre: linna eelarve kui perekonna eelarve? Silvia Russak 85 Tartlase rummikokteil pürib maailmakuulsaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Sulle ei pruugi märkamata jääda ka kõige väiksem ebaõiglus. Lased süüdlase tabamiseks käiku oma analüüsioskuse, vaistu ning ka mõnevõrra terava keele.

SÕNN Oled kuulsuse ja edu lainel ning naudid seda. Sind võib praegu haigeks aga teha see, kui kuulsusega kaasnevad kuulujutud, mis on lausvaled.

KAKSIKUD Käid ringi saatanaliku muigega, sest oled enda jaoks avastanud midagi uut ja huvitavat. Elu tundub samas nagu pilapilt, mille joonistamisel oled ka sina osaline olnud.

VÄHK Tahad elada aktiivset seltsielu, kuid samas mitte end tühjaks rabeleda. Otsid kaaslasi, kelle seltsis oleks huvitav ning et saaksid jääda iseendaks.

LÕVI Kahtled oma tunnetes, sest sulle tundub, nagu elaksid praegu kellegi teise elu. Mõtled oma uue aasta lubadused uuesti üle.

NEITSI Oled kõrgendatud tähelepanu keskmes, sest sind autasustatakse möödunud aasta saavutuste eest. Mingi piirini on see nauditav, kuid üle selle muutub sinu silmis farsiks.

KAALUD Oled enda lähedaste suhtes väga abivalmis ja ustav. Vajadusel lahendad nende eest nii mõnegi probleemi, mis sinu silmis tegelikult probleem ei ole.

SKORPION Sa ei poolda enam pika viha pidamist, sest varasematest kogemustest tead, et nii teed vaid iseendale haiget. Võid järsku plahvatada, kuid see läheb kiiresti üle.

AMBUR Kui oled ühe kari ületanud, ilmub ei tea kust teine, mis on esimesest hullem. Patsutad endale õlale, sest tead, et saad alati hakkama.

KALJUKITS Võid sattuda ajadefitsiiti. Ja see ei ole just meeldiv kogemus, kuna üks plaan ei saa tähtajaks valmis. Ole valmis kuulama nii mõndagi kriitilist.

VEEVALAJA Oled tormamishoos ega kavatsegi kiirust maha võtta. Sul on tunne, et pead kogu aeg tegutsema ja aktiivne olema. Samas häirib sind kartus, et võid midagi maha magada.

KALAD Sind võidakse vihale ajada ja siis näitad oma õiget palet. Oskad end maksma panna ja oma õigusi kehtestada. Sa ei jää rahule enne kui tunned, et nüüd on õige hetk lõpetada.

Seotud lood
    17.01.2015 20.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto