P, 25.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Sulle ei pruugi märkamata jääda ka kõige väiksem ebaõiglus. Lased süüdlase tabamiseks käiku oma analüüsioskuse, vaistu ning ka mõnevõrra terava keele.

SÕNN Oled kuulsuse ja edu lainel ning naudid seda. Sind võib praegu haigeks aga teha see, kui kuulsusega kaasnevad kuulujutud, mis on lausvaled.

KAKSIKUD Käid ringi saatanaliku muigega, sest oled enda jaoks avastanud midagi uut ja huvitavat. Elu tundub samas nagu pilapilt, mille joonistamisel oled ka sina osaline olnud.

VÄHK Tahad elada aktiivset seltsielu, kuid samas mitte end tühjaks rabeleda. Otsid kaaslasi, kelle seltsis oleks huvitav ning et saaksid jääda iseendaks.

LÕVI Kahtled oma tunnetes, sest sulle tundub, nagu elaksid praegu kellegi teise elu. Mõtled oma uue aasta lubadused uuesti üle.

NEITSI Oled kõrgendatud tähelepanu keskmes, sest sind autasustatakse möödunud aasta saavutuste eest. Mingi piirini on see nauditav, kuid üle selle muutub sinu silmis farsiks.

KAALUD Oled enda lähedaste suhtes väga abivalmis ja ustav. Vajadusel lahendad nende eest nii mõnegi probleemi, mis sinu silmis tegelikult probleem ei ole.

SKORPION Sa ei poolda enam pika viha pidamist, sest varasematest kogemustest tead, et nii teed vaid iseendale haiget. Võid järsku plahvatada, kuid see läheb kiiresti üle.

AMBUR Kui oled ühe kari ületanud, ilmub ei tea kust teine, mis on esimesest hullem. Patsutad endale õlale, sest tead, et saad alati hakkama.

KALJUKITS Võid sattuda ajadefitsiiti. Ja see ei ole just meeldiv kogemus, kuna üks plaan ei saa tähtajaks valmis. Ole valmis kuulama nii mõndagi kriitilist.

VEEVALAJA Oled tormamishoos ega kavatsegi kiirust maha võtta. Sul on tunne, et pead kogu aeg tegutsema ja aktiivne olema. Samas häirib sind kartus, et võid midagi maha magada.

KALAD Sind võidakse vihale ajada ja siis näitad oma õiget palet. Oskad end maksma panna ja oma õigusi kehtestada. Sa ei jää rahule enne kui tunned, et nüüd on õige hetk lõpetada.

Tagasi üles