L, 1.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Avarii järel passi loovutanud eestlane ei pääse Taist koju

Tarbija24
Avarii järel passi loovutanud eestlane ei pääse Taist koju
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Tais puhkusel olnud kolmeliikmeline väikese lapsega perekond sattus sekeldustesse, kui tegi eelmisel neljapäeval Phuketis autoga avarii, mille tõttu võttis kohalik politsei pereisalt teadmata ajaks ära passi.

Pereisa Mario sõnul juhtus õnnetus vasakpoolse liiklusega ühesuunalisel tänaval: «Mu kiirus oli umbes 15 km/h. Liikusin paremasse poolde tee äärde, sest laps nuttis taga. Järgmisel hetkel oli suur pauk, roller sõitis parema külje pealt sisse.» Rolleril istunud mees ja naine tema sõnul kiivreid ei kandnud. Rollerit juhtinud mees jäi terveks, naisel murdusid varbaluud.

Pärast avariid pani politseinik pereisa valiku ette: kas ta annab oma passi neile või läheb vangi. Niisiis andis Mario politseinikule passi, kusjuures ühtegi tõendit selle vastu ei antud. «Öeldi, et mingi aeg minge haiglasse, ning kui teise poolega kokkuleppele saate ja ta kinnitab, et ma võin ära minna, siis antakse pass tagasi. Teine variant on see, et katan kõik haiglakulud,» rääkis ta. Mees lisas, et on üritanud rolleril sõitnutega rääkida, kuid nad ei kavatse end süüdi tunnistada.

Märksõnad
Tagasi üles