Sisukord
Võrkpall
Postimees
20.01.2015
Eesti Male Horoskoop Mälumäng Palju õnne Savisaar peab Tallinnale tagasi maksma 113 000 eurot Dilbert Tagakülg Pealinna löökaugud muudavad autosõidu ohtlikuks Eesti lühiuudised Konsensus Toompea-tsirkuses: kohale tuleb kutsuda «suvaline jope» Ristimispüha suplemine Harku järves Tulevikukoalitsioon tõotab Kaitseliidule rahalaeva 1000-eurone palk ei meelita politseisse tööle Majandus EVEA: riigi kohustusi ei saa panna ettevõtjate õlule Maksu- ja tolliamet ootab kodurahu Majanduse lühiuudised Trendikas mänguasjade Apple Välismaa Välismaa lühiuudised Mida teha islamismihõnguselt podiseva Lähis-Idaga? Arvamus Postimees 1900. aastal Kõva sõna Henry Kattago: liiklusohutuse programmi on vaja Marti Aavik: elu vaateaknal Lugeja kiri: lörtsitud kultuur Juhtkiri: see vana küsimus: millega maksta lubaduste eest Jevgenia Värä: instinktid, sõnad ja teod Ahto Lobjakas: Meri konsensus ja Ilvese kapriis Valimiste suured küsimused: mis saab lõimumisest? Kultuur Sõnavõistluse tulemused Kes külmetab, võib saada nöha Mäss, veri ja surm Budapestis Sport Kaljuveer: golf peab saama Eestis suureks Spordi lühiuudised Kõrgete sihtidega võrkpallikoondis osaleb Euroopa liigas Kas Alaveri vallandamine päästaks Eesti suusatamise? Täht sai kauaoodatud võimaluse end näidata. Itaalias Tallinn Pealinna löökaugud muudavad autosõidu ohtlikuks Tartu Beethoven kõlas Tartus juba 190 aasta eest Veinis peitub tõde ja laval ausus Peetri kogudus taastab oma koolimaja Muutlike ilmaolude tõttu tuleb jätkuvalt võidelda libedusega Kuznetsov ja Gardner jäävad antiigiärides Langebrauni ja Lorupi varju Kodumaine 3D-printer peibutab garantiiga Varjupaiga kostiliste hulk väheneb visalt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kõrgete sihtidega võrkpallikoondis osaleb Euroopa liigas

2 min lugemist
Eesti koondis eelmisel suvel EM-valikmängus Kreeka vastu. FOTO: EVF

Eesti võrkpallikoondis saab tuleval suvel juurde heal tasemel mänge – eile registreeris alaliit meestekoondise üle mitme aasta taas Euroopa liigasse. Praegu pole osalejate arv veel selge, ent see jääb kaheksa ja 12 meeskonna vahele.

Tellijale Tellijale

Koondise eesmärkidest rääkides ütleb Pürn, et on olemas lähemad ja kaugemad sihid. «Kõigepealt ootame ära oma vastased, siis saab ka selle aasta tulemuse osas konkreetse eesmärgi seada. Aga pikemalt ette mõeldes, on meie soov liiga ära võita, mis annab koha Maailma liigasse,» räägib peasekretär. «Kui vaadata, millised riigid seal osalenud on, peaks see hetkel olema igati realistlik eesmärk.»

19.01.2015 21.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto