Sisukord
Eesti
Postimees
21.01.2015
Eesti Dilbert Horoskoop Eesti lühiuudised Riigikogu nimetas Ülle Madise uueks õiguskantsleriks Huvitavamaid ideid erakondade maaeluprogrammidest Üks lisaküsimus seoses erakondade valimisprogrammiga Tagakülg Ukrainlastele kingitud klaveril anti avakontsert Valimiskomisjon loosis välja nimekirjade järjestuse Eesti lühiuudised Male Majanduse lühiuudised Pandimajade liit ei pea sularahatehingute kaotamist mõistlikuks Mälumäng Kuuest erakonnast viis flirdivad haldusreformiga Palju õnne Mida teha maal? Majandus Majanduse lühiuudised Sutter: Eesti Energia sihib töötavat rafineerimistehast Euroopas Välismaa Moslemid protestivad prohveti kaitseks Välismaa lühiuudised Kas jõhkruse aasta äratas mugavusunest? USAs algab kohus kinotulistaja üle Arvamus Juhtkiri: uus õiguskantsler — toon mahe, mõte vahe Silja Ratt: tähelepanu asjade asemel inimestele Postimees 1935: Helsingi ülikool suletakse? Suured üliõpilaste meeleavaldused ja rahutused. Mart Raudsaar: õigused väärtuste kaalukausil Kui salajane peaks olema riigikogu komisjonide töö? Mis saab istungite salvestistest? Hendrik Alla: kosmopoliidi kodustamine Päeva karikatuur Kultuur Spordi moraalitu enesepuhastus ehk isamaa nimel surmani Kultuuri lühiuudised Sport Spordi lühiuudised Uhke viskepidu tõi Rockile vägeva võidu Talent aitab MMile, edasi peab olema õnne ja raha Kalju loodab Hiiul ajalugu teha Tallinn Sauel varastati 30 000 euro eest võrkaeda Tartu Võrkpallurid jätkavad uue hooga Hiljuti pinnatud tee lõhub autosid Raskustesse sattunud tudeng saab taotleda eritoetust Tammeka mängijad võistlevad Venemaal Sulgpallurid selgitasid välja parimad Ülikooli maaliõppe tulevikul lasub küsimärk Puhjas lund lükkav voliniku firma võtab kopsakat ootetasu Igavus ja mõistmatus ajavad välismaale Enriko Talvistu: «Moskva metroo» asemele ruum avalikeks aruteludeks Toomas Jürgenstein: mõned mõtted söömisest koolis Elleri muusikakool soovib hoovi siduda linnaruumiga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled elunaudingute laineharjal ja valmis üsna palju raha kulutama. Raha teemal sa kriitikat aga kuulda ei võta, sest tead, et raha tuleb ja raha läheb.

SÕNN Sa ei viitsi praegu välistesse asjadesse süüvida, sest need lihtsalt tüütavad sind. Pigem tegeled iseendaga ja oma kodakondsetega.

KAKSIKUD Näitad head karakteritundmist ja suudad kellegi südamesse vaadata. Usud kõigist vaid head ja kaaslased näitavadki sulle oma parimat poolt.

VÄHK Oled mingi heategevusprojekti eestvedaja, kuid samas pead ka vahekohtuniku rolli astuma. Sinu kaaslased võivad mingis küsimuses kahte leeri jaguneda.

LÕVI Elu pakub praegu riske ja ohtlikke olukordi, millest mõned võivad olla romantilise alatooniga. Oled eluareeni kõige populaarsem tegelane.

NEITSI Tuled tunnetekeerisest eluga välja ja tead, et õppisid sellest nii mõndagi. Demonstreerid oma säravat loomust ja vaimu tugevust.

KAALUD Kannad vastutust püstipäi ja sirge seljaga. Püüad end mitte teiste muredesse segada, sest nii võid nende jamad enda kaela saada. Oskad seda ideaalselt ennetada.

SKORPION Võid kaela saada sõna otseses mõttes hullu fanaatiku. Selle tõttu pead kontrollima, mida sa mõtled ja ütled, et sa selle isiku viha ei vallandaks.

AMBUR Vajad praegu elult vürtsi ja värvi rohkem kui varem. Koos erksusega saabuvad ka uued võimalused, mis siiski kõik ei ole puhtast kullast.

KALJUKITS Võid mõnevõrra segaduses olla, sest pilt ei ole selge. Hoiad end varju, et mitte oma segadust paljastada. Kõik selgineb üheainsa pealtkuuldud jutukatke abil.

VEEVALAJA Kahtlustad kedagi enda hukatusse paiskamises. Rahune ja vaata ringi, kas sul on ikka õigus. Võid üsna pea märgata, et asjalood võivad hoopis sinu kasuks olla.

KALAD Sul ei ole põhjust hädaldada ja sa ei teegi seda. Küll aga avastad, et sinu ümber võib hädakraaksujatest lausa kihada. Võimalik, et pead kellegi kätt hoidma.

Seotud lood
    20.01.2015 22.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto