P, 26.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Oled elunaudingute laineharjal ja valmis üsna palju raha kulutama. Raha teemal sa kriitikat aga kuulda ei võta, sest tead, et raha tuleb ja raha läheb.

SÕNN Sa ei viitsi praegu välistesse asjadesse süüvida, sest need lihtsalt tüütavad sind. Pigem tegeled iseendaga ja oma kodakondsetega.

KAKSIKUD Näitad head karakteritundmist ja suudad kellegi südamesse vaadata. Usud kõigist vaid head ja kaaslased näitavadki sulle oma parimat poolt.

VÄHK Oled mingi heategevusprojekti eestvedaja, kuid samas pead ka vahekohtuniku rolli astuma. Sinu kaaslased võivad mingis küsimuses kahte leeri jaguneda.

LÕVI Elu pakub praegu riske ja ohtlikke olukordi, millest mõned võivad olla romantilise alatooniga. Oled eluareeni kõige populaarsem tegelane.

NEITSI Tuled tunnetekeerisest eluga välja ja tead, et õppisid sellest nii mõndagi. Demonstreerid oma säravat loomust ja vaimu tugevust.

KAALUD Kannad vastutust püstipäi ja sirge seljaga. Püüad end mitte teiste muredesse segada, sest nii võid nende jamad enda kaela saada. Oskad seda ideaalselt ennetada.

SKORPION Võid kaela saada sõna otseses mõttes hullu fanaatiku. Selle tõttu pead kontrollima, mida sa mõtled ja ütled, et sa selle isiku viha ei vallandaks.

AMBUR Vajad praegu elult vürtsi ja värvi rohkem kui varem. Koos erksusega saabuvad ka uued võimalused, mis siiski kõik ei ole puhtast kullast.

KALJUKITS Võid mõnevõrra segaduses olla, sest pilt ei ole selge. Hoiad end varju, et mitte oma segadust paljastada. Kõik selgineb üheainsa pealtkuuldud jutukatke abil.

VEEVALAJA Kahtlustad kedagi enda hukatusse paiskamises. Rahune ja vaata ringi, kas sul on ikka õigus. Võid üsna pea märgata, et asjalood võivad hoopis sinu kasuks olla.

KALAD Sul ei ole põhjust hädaldada ja sa ei teegi seda. Küll aga avastad, et sinu ümber võib hädakraaksujatest lausa kihada. Võimalik, et pead kellegi kätt hoidma.

Tagasi üles