Tammeka mängijad võistlevad Venemaal

Signe Ivask
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Tartu Tammeka kaitse- ja poolkaitsemängijad Andre Paju, Geir-Kristjan Suurpere ja Tauno Tekko võistlevad U21 jalgpallikoondise koosseisus Venemaal Kubok Sodružestva turniiril.

Reedel tõi turniiri avamäng Soomega Eestile kaotuse. Esimesel poolajal väravaid ei löödud, 51. minutil oli resultatiivne Rauno Sappinen ja Eesti asus 1:0 juhtima, kuid kohe tuli ka viik ja lisaminutitel lõid soomlased võiduvärava. Laupäeval jäi Eesti Valgevene koondisele alla 0:4.

Alagrupi viimases mängus kohtus Eesti koondis Türkmenistaniga. Mängu 34. minutil eksis Eesti väravavaht palli lahtimängimisel ning vastane lõi värava, ent 45. minutil viigistas Kristen Saarts mängu. 51. minutil läks vastane kauglöögist uuesti juhtima. Gerdo Juhkami tehtud veast sai vastane 67. minutil penalti. Kaotusseis suurenes 1:3 ja nõnda kaotas Eesti ka viimase alagrupi mängu.