Sisukord
Eesti
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Sõlmid suhteid sellise innuga, et sul ei ole aega isegi hinge tõmmata. Oled oma päikeselise loomuse tõttu paljudes kohtades oodatud.

SÕNN Töö ja kohustused on praegu esikohal. Oled samas läbinägelik ja saad aru, kui keegi tahab sinu seljas liugu lasta. Igasugusele sahkerdamisele paned piirid.

KAKSIKUD Mingid tehingud saavad sõlmitud hõlpsalt, teised võtavad väga kaua aega. Kui oled oma sõrme andnud poliitikale, siis ole kahekordselt ettevaatlik.

VÄHK Saad oma elus hakkama varasemast väiksema vaevaga. Mingi lemmiktegevus võib samas ühekülgseks muutuda ning otsid viise selle mitmekesistamiseks.

LÕVI Vaatad kriitilise pilguga üle oma eraelu ja korraldad nii mõndagi ümber. Partner võib mõnda asja pahaks panna, ülejäänuga tuleb aga rõõmuga kaasa.

NEITSI Mingi seltskond võib sulle paraja peavalu korraldada. Sa ei saa nende tegevust kontrollida ega ette ennustada, küll saad aga suhtuda tekkinud olukorda rahulikult.

KAALUD Halb õnn kaob ja asemele tuleb hea õnn. Mida enam suu kinni hoiad, seda paremaks ja huvitavamaks elu läheb.

SKORPION Asjad ei suju nii nagu kavandatud? Ära muretse, sest saatusel on sinu jaoks midagi veelgi paremat plaanis. See, mis esmalt tundus ämbrina, ei ole seda.

AMBUR Sulle tundub, nagu oleks süüdlaste otsimise hooaeg. Sind võidakse süüdistada nii ühes kui ka teises asjas. Soovitad süüdistajatel nende tõekspidamised üle vaadata.

KALJUKITS Sa ei kannata enda kamandamist. Kui mõni tahab sind oma talla alla saada, siis näitad, millisest materjalist on sinu sarved tehtud.

VEEVALAJA Kas oled esitatud faktides absoluutselt kindel? Kui ei ole, siis ära hakka vastu vaidlema ega oma õigust taga ajama. Sellega kahjustad vaid oma mainet.

KALAD Tõmbud mõneks ajaks oma kesta, sest maailm tundub ohtlikuna. Kõik oleks nagu ühel ajal hakanud amokki jooksma, kaasa arvatud pereliikmed.

Seotud lood
    27.02.2020 28.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto