Sisukord
Välismaa
Postimees
22.01.2015
Eesti Toortoit – kas seda kassid ostaksid? Glamuurne kelm esines Eesti kodanikuna Kohus tühistas umbusaldusavalduse Viimsi juhtidele Haruldane nimi on saladus Riigikogu salvestised jäävad esialgu poolsuletuks Eesti lühiuudised Eestisse jõudis mobiilne seapõleti Idufirma juht: nad ei ole siin targemad kui meie Rootsi asüülitaotlejad kipuvad Eestisse ostlema Venemaa tahab panna allveelaevale mälestustahvli Pärnus peeti riigigümnaasiumi sarikapidu Politsei uurib petukahtlusega reisifirmat Reisiks OÜ Hiidlase elu päästis erakordne öine laevareis Palju õnne Eesti lühiuudised Horoskoop Kunstnik: Londonis on lihtne massi kaduda Majandus Majanduse lühiuudised Riik küsib õlikütte kasutajatelt lisaraha Euroopa Keskpank vajutab trükipressile Hardo Pajula raamat lahkab krediidikriisi ajalooliselt Ardo Hansson täna EKP nõukogus ei hääleta Välismaa Rootsi on Venemaa suhtes väga ettevaatlik Analüütikute sõnul tähendaks taandumine Putinile kaotust Välismaa lühiuudised Arvamus Mart Einasto, Peeter Lusmägi: tervema eluni Aarne Seppel: kas parteitiiger hüppab? Juhtkiri: sugulased omavahel Lugeja kiri Korrastatud «protokoll» Jarmo Mäkelä: miks Soome ja Eesti teineteist ei mõista? Postimees 1933. aastal Päeva karikatuur Peep Pahv: suusatamise päästmine Kultuur Vene «Leviaatan» versus Eesti «Mandariinid» Kurbmäng kolme kuulsuse, püstoli ja Mustafaga «Leviaatani» vastuvõtt Venemaal ulatub seinast seina Sport Spordi lühiuudised Tänak alustab koos maailma vägevaimate rallimeestega suurt hooaega Henri Anier: eesmärk on jõuda Inglismaa või Saksamaa kõrgliigasse Taaramäe Astanas: stressivaba võitlus koha eest marjamaal Tallinn Tallinna lühiuudised Tarbija Toortoit – kas seda kassid ostaksid? Enne lemmiklooma võtmist tuleb kümme korda mõelda Hiidlase elu päästis erakordne öine laevareis Tartu Firmad osalevad mainekatel messidel TPM graafik: kes kandideerivad riigikogu valimistel Tartus ja kuidas läks eelmisel korral Suusabuss viib tasuta Otepääle Piltuudis: kehvad lumeolud suusatajaid ei takistanud E-kunstisalong lahkub raeplatsilt Sepa staadioni saatus selgub täna Lenin jättis naised enamasti võrgutamata Maarja külla jõudis vajalik jõulukink Konguta kool paneb end proovile tehnoloogiavõistlusel MyFitness kasvas Tartu kesklinnas ligi poole suuremaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rootsi on Venemaa suhtes väga ettevaatlik

4 min lugemist
Suure osa elust välispoliitikaga tegelenud aktiivne sotsiaaldemokraat Urban Ahlin püüab kohaneda parlamendispiikri neutraalse positsiooniga. FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Terroriohust ja kaitsekoostööst rääkides ei tohi unustada, et oht võib tulla igast suunast ega ole seotud vaid kindlate ideedega, rääkis Rootsi parlamendi sotsiaaldemokraadist spiiker Urban  Christian Ahlin eile Postimehele.

Tellijale Tellijale

Milline mõju on Pariisis toimunud rünnakutel arutelule Rootsis? Teil on ju suur hulk immigrante ning samuti vähemalt mõnisada radikaliseerunut, kes ühinenud Lähis-Idas niinimetatud pühasõdalastega.

Ma ei ole näinud sel teemal tegelikult ühtegi arvamusküsitlust ja arvan, et on väga vale võrdsustada terrorism immigratsiooniga. Migratsioonipoliitika on midagi muud – see puudutab seda, millise vastutuse me maailmas võtame.

Maailm on kohutav paik ja väga lähedal rahuliku Euroopa piiridele on paigad, kus toimuvad koledused – Ukrainas, Iraagis ja Süürias. On oluline, et ülejäänud maailm näitaks üles solidaarsust konfliktipiirkonnas elavate inimestega.

21.01.2015 23.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto