Horoskoop

JÄÄR Sinu n-ö kiremine võib praegu kosta kaugele. Oled oma parimas vaimses vormis ja lausa sädeled. Teed kellegi ja samas ka enda kohta huvitava tähelepaneku.

SÕNN Ajad praegu õigust taga ning ei kohku tagasi ka äärmuslike vahendite kasutamise ees. Sinu karmid märkused on õiged, kuid on neid, kes on nende suhtes tundlikud.

KAKSIKUD Kuhu küll maailm läheb? Sulle tundub, nagu oleks kõik vana, hea ja läbiproovitu ära hävitatud. Vajad praegu kindlat kantsi, millele toetuda.

VÄHK Sul võib olla valus vaadata, kuidas sulle kallis inimene ennasthävitavalt käitub. Kui pead kedagi päästma tema enda käest, siis tee seda delikaatselt ja huumoriga.

LÕVI Oled valmis riskima ja n-ö rikutud nahaga pääsema. Tegelikult sa ei hooli praegu, mis sinust saab, sest sul on mingi sinu isikust tähtsam asi käsil.

NEITSI Duell või duett? Praegu kipuvad suhetes mõlemad koos olema ja vahelduma. Võimalik, et mingis küsimuses pead lõpuks alla andma.

KAALUD Suudad lühikese ajaga ime korda saata ja nii mõnigi asi sinu elus saab uue ilme. Oled uusi tuuli kaua lootnud, kuid ära neid nüüd maha maga.

SKORPION Näitad nii oma äraostmatust kui ka head vaistu. Lahendad probleeme käigu pealt nagu need ei olekski probleemid. Halb meeleolu kaob.

AMBUR Oled tüdinenud sinu lähikonnas figureerivatest silmakirjalikest vagatsejatest. Tühikargajatel ei ole sinu juurde asja. Õnn naeratab just siis, kui sa seda ootad.

KALJUKITS Julged oma vigu tunnistada ja asud neid samas parandama. Sa ei karda naeru alla sattuda, sest naer leevendab pinget ja näitab, et elu ei pea liigtõsiselt võtma.

VEEVALAJA Tunned, nagu oleksid maailma valitseja. Selles ei ole midagi diktaatorlikku, vaid sinu elus lihtsalt kulgeb kõik väga hästi.

KALAD Käitud nii, nagu ei oleks ebaõnnestumine sinu jaoks ja kõik plaanid õnnestuvad sajaprotsendiliselt. Saad endale õlale patsutada ja end kiita.

Seotud lood
23.01.2015 26.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto