Sisukord
Eesti
Tänane leht
24.01.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Horoskoop Tagakülg Dilbert Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Väljasaadetud itaallane Eestis tagasi 2401esikas Eesti lühiuudised Sotsid ja IRL hallis tsoonis Tõusvas joones Täpsus cum laude Tagaotsitav Eesti kodanik üritas Saksamaalt Lõuna-Ameerikasse pääseda Saaremets: Kui seda muusikanälga poleks, oleks kõik korras Majandus Super-Mario tegi seda jälle Majanduse lühiuudised Eesti linnad liiguvad nutivalgustuse poole Välismaa Küborgide taandumine Välismaa lühiuudised Sõbralik läbisaamine Kremliga tekitab küsimusi Arvamus Oliver Kund: mugav ebaselgus Postimees 1911. aastal Kõva sõna Juhtkiri: Vedur on DJ. Saaremets on vedur Super-Mario tegi seda jälle Päeva karikatuur Tõusvas joones Täpsus cum laude Küborgide taandumine Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Olev Remsu: pühadus, see püha pühadus Kultuur Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Luulehetk — hetk luules Sport Spordi lühiuudised Tänak kihutab Monte Carlos paljulubavalt Baleriin elevantide seas Eesti hoki tõuseb tuhast? Nagu filmis? Kelly Sildaru saab kokku kuuekohalise sponsorsumma Tarbija Noop: vastata tuleb ka ebameeldivatele küsimustele Suhtekorraldaja vastutab ettevõtte maine eest AK Shock-rock’i ekskuningas Jean-Luc Godard’i retrospektiiv Valitsuses kontod kaaperdatud Krafti-poiss on nüüd särgivabrikus Mati ja Volli seiklused Katastroof Otepääl Millises seisus on Eesti näitekirjandus. Vastus on raamatus. Arvustus: Iisraeli suurkuju raamat armastusest ja sõjast Luulehetk — hetk luules Arvustus: Claire imedemaal Raul Veede: üks vabadus, mida meil ei ole Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Kristjan Otsmann: eesmärkidest painatud ühiskond Tehisintellekt vajab maailma mõistmiseks meeli Kuidas tunda ära intelligentset arvutit? Arter Kokanduse MMi peaproov 10 aastat Euroopa Liidus Horoskoop Viirused ründavad! Erakordne kinoelamus Arter soovitab Mis on ilus? Marko Reikop: võltsi juttu ma ei viitsi rääkida Söögikoht: pelgulinna kohvikuromantika Briti saatkonna kokk soovitab: proovi vürtsikat kanakarrit Mees, kes alahindab joogat, on pehmo Läheb jälle sõnasõjaks Mahlakas Malaisias ahvidega kraaklemas Moe- ja ilukilde trendikatele Vajate muusikaõpet? Kutsuge audiitor! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Sinu n-ö kiremine võib praegu kosta kaugele. Oled oma parimas vaimses vormis ja lausa sädeled. Teed kellegi ja samas ka enda kohta huvitava tähelepaneku.

SÕNN Ajad praegu õigust taga ning ei kohku tagasi ka äärmuslike vahendite kasutamise ees. Sinu karmid märkused on õiged, kuid on neid, kes on nende suhtes tundlikud.

KAKSIKUD Kuhu küll maailm läheb? Sulle tundub, nagu oleks kõik vana, hea ja läbiproovitu ära hävitatud. Vajad praegu kindlat kantsi, millele toetuda.

VÄHK Sul võib olla valus vaadata, kuidas sulle kallis inimene ennasthävitavalt käitub. Kui pead kedagi päästma tema enda käest, siis tee seda delikaatselt ja huumoriga.

LÕVI Oled valmis riskima ja n-ö rikutud nahaga pääsema. Tegelikult sa ei hooli praegu, mis sinust saab, sest sul on mingi sinu isikust tähtsam asi käsil.

NEITSI Duell või duett? Praegu kipuvad suhetes mõlemad koos olema ja vahelduma. Võimalik, et mingis küsimuses pead lõpuks alla andma.

KAALUD Suudad lühikese ajaga ime korda saata ja nii mõnigi asi sinu elus saab uue ilme. Oled uusi tuuli kaua lootnud, kuid ära neid nüüd maha maga.

SKORPION Näitad nii oma äraostmatust kui ka head vaistu. Lahendad probleeme käigu pealt nagu need ei olekski probleemid. Halb meeleolu kaob.

AMBUR Oled tüdinenud sinu lähikonnas figureerivatest silmakirjalikest vagatsejatest. Tühikargajatel ei ole sinu juurde asja. Õnn naeratab just siis, kui sa seda ootad.

KALJUKITS Julged oma vigu tunnistada ja asud neid samas parandama. Sa ei karda naeru alla sattuda, sest naer leevendab pinget ja näitab, et elu ei pea liigtõsiselt võtma.

VEEVALAJA Tunned, nagu oleksid maailma valitseja. Selles ei ole midagi diktaatorlikku, vaid sinu elus lihtsalt kulgeb kõik väga hästi.

KALAD Käitud nii, nagu ei oleks ebaõnnestumine sinu jaoks ja kõik plaanid õnnestuvad sajaprotsendiliselt. Saad endale õlale patsutada ja end kiita.

Seotud lood
    23.01.2015 26.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto