Sisukord
Eesti
Postimees
24.01.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Horoskoop Tagakülg Dilbert Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Väljasaadetud itaallane Eestis tagasi 2401esikas Eesti lühiuudised Sotsid ja IRL hallis tsoonis Tõusvas joones Täpsus cum laude Tagaotsitav Eesti kodanik üritas Saksamaalt Lõuna-Ameerikasse pääseda Saaremets: Kui seda muusikanälga poleks, oleks kõik korras Majandus Super-Mario tegi seda jälle Majanduse lühiuudised Eesti linnad liiguvad nutivalgustuse poole Välismaa Küborgide taandumine Välismaa lühiuudised Sõbralik läbisaamine Kremliga tekitab küsimusi Arvamus Oliver Kund: mugav ebaselgus Postimees 1911. aastal Kõva sõna Juhtkiri: Vedur on DJ. Saaremets on vedur Super-Mario tegi seda jälle Päeva karikatuur Tõusvas joones Täpsus cum laude Küborgide taandumine Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Olev Remsu: pühadus, see püha pühadus Kultuur Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Luulehetk — hetk luules Sport Spordi lühiuudised Tänak kihutab Monte Carlos paljulubavalt Baleriin elevantide seas Eesti hoki tõuseb tuhast? Nagu filmis? Kelly Sildaru saab kokku kuuekohalise sponsorsumma Tarbija Noop: vastata tuleb ka ebameeldivatele küsimustele Suhtekorraldaja vastutab ettevõtte maine eest AK Shock-rock’i ekskuningas Jean-Luc Godard’i retrospektiiv Valitsuses kontod kaaperdatud Krafti-poiss on nüüd särgivabrikus Mati ja Volli seiklused Katastroof Otepääl Millises seisus on Eesti näitekirjandus. Vastus on raamatus. Arvustus: Iisraeli suurkuju raamat armastusest ja sõjast Luulehetk — hetk luules Arvustus: Claire imedemaal Raul Veede: üks vabadus, mida meil ei ole Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Kristjan Otsmann: eesmärkidest painatud ühiskond Tehisintellekt vajab maailma mõistmiseks meeli Kuidas tunda ära intelligentset arvutit? Arter Kokanduse MMi peaproov 10 aastat Euroopa Liidus Horoskoop Viirused ründavad! Erakordne kinoelamus Arter soovitab Mis on ilus? Marko Reikop: võltsi juttu ma ei viitsi rääkida Söögikoht: pelgulinna kohvikuromantika Briti saatkonna kokk soovitab: proovi vürtsikat kanakarrit Mees, kes alahindab joogat, on pehmo Läheb jälle sõnasõjaks Mahlakas Malaisias ahvidega kraaklemas Moe- ja ilukilde trendikatele Vajate muusikaõpet? Kutsuge audiitor! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tagakülg

1 min lugemist
Tallinna loomaaias elav aafrika kääbussiil. FOTO: Inari Leiman

Loomaaia uudised

Kääbussiil harjub uue eluga

Nädal algas järjekordse tallepaari sünniga laste loomaaia kääbuskitse karja. Elevandimaja ekspositsiooni aga pandi välja aafrika kääbussiil (pildil). Loomake ei ole pärit loodusest, vaid jõudis loomaaeda lemmikloomapidaja vahendusel.

Lumeleopardide Deli ja Otto esmakohtumine möödus väärikalt ja peaaegu hääletult. Isane patseeris emase puuris, nuuskis ja märgistas, kuid nurgas kükitavat emast kiikas vaid möödaminnes. Järgmisel päeval läks küll väikeseks kähmluseks, siis aga tabas Deli ära, et saab Ottot kõvemat häält tehes vaos hoida. Tasapisi nende koosolemise aeg pikeneb.

Möödunud nädalavahetusel saabusid Berliinist Tallinna kolm vietnami paabufaasanit. See kahaneva asurkonnaga ohulähedane liik on Tallinna loomaaia kollektsioonis esindatud esmakordselt.

Alpinaariumis eraldati karjast Dalli lumelamba jäär, kes ei tahtnud uttesid majakesse lasta. Kestumisega kimpu jäänud elevandimaja albiino tiigerpüüton saab lisaks ravile kesta pehmendamiseks ka samblavee vanni.

Loomaaia esimene kohvikuõhtu keskkonnahariduskeskuse fuajees möödus tõeliselt hubases õhkkonnas ja saab kindlasti õige pea järje. Hulga huvilisi kogus ka Tallinna Linnuklubi algatatud linnalindudele pühendatud loodusõhtu.

Täna: postimees.ee

jälgib, kuidas läheb Ott Tänakul autoralli MMi hooaja avaetapil.

Esmaspäeval Postimehes

«Kasu» küljel selgitatakse, mis vahe on kindlustusfirmal ja kindlustusmaakleril.

Seotud lood
    23.01.2015 26.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto