Sisukord
AK
Tänane leht
24.01.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Horoskoop Tagakülg Dilbert Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Väljasaadetud itaallane Eestis tagasi 2401esikas Eesti lühiuudised Sotsid ja IRL hallis tsoonis Tõusvas joones Täpsus cum laude Tagaotsitav Eesti kodanik üritas Saksamaalt Lõuna-Ameerikasse pääseda Saaremets: Kui seda muusikanälga poleks, oleks kõik korras Majandus Super-Mario tegi seda jälle Majanduse lühiuudised Eesti linnad liiguvad nutivalgustuse poole Välismaa Küborgide taandumine Välismaa lühiuudised Sõbralik läbisaamine Kremliga tekitab küsimusi Arvamus Oliver Kund: mugav ebaselgus Postimees 1911. aastal Kõva sõna Juhtkiri: Vedur on DJ. Saaremets on vedur Super-Mario tegi seda jälle Päeva karikatuur Tõusvas joones Täpsus cum laude Küborgide taandumine Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Olev Remsu: pühadus, see püha pühadus Kultuur Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Luulehetk — hetk luules Sport Spordi lühiuudised Tänak kihutab Monte Carlos paljulubavalt Baleriin elevantide seas Eesti hoki tõuseb tuhast? Nagu filmis? Kelly Sildaru saab kokku kuuekohalise sponsorsumma Tarbija Noop: vastata tuleb ka ebameeldivatele küsimustele Suhtekorraldaja vastutab ettevõtte maine eest AK Shock-rock’i ekskuningas Jean-Luc Godard’i retrospektiiv Valitsuses kontod kaaperdatud Krafti-poiss on nüüd särgivabrikus Mati ja Volli seiklused Katastroof Otepääl Millises seisus on Eesti näitekirjandus. Vastus on raamatus. Arvustus: Iisraeli suurkuju raamat armastusest ja sõjast Luulehetk — hetk luules Arvustus: Claire imedemaal Raul Veede: üks vabadus, mida meil ei ole Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Kristjan Otsmann: eesmärkidest painatud ühiskond Tehisintellekt vajab maailma mõistmiseks meeli Kuidas tunda ära intelligentset arvutit? Arter Kokanduse MMi peaproov 10 aastat Euroopa Liidus Horoskoop Viirused ründavad! Erakordne kinoelamus Arter soovitab Mis on ilus? Marko Reikop: võltsi juttu ma ei viitsi rääkida Söögikoht: pelgulinna kohvikuromantika Briti saatkonna kokk soovitab: proovi vürtsikat kanakarrit Mees, kes alahindab joogat, on pehmo Läheb jälle sõnasõjaks Mahlakas Malaisias ahvidega kraaklemas Moe- ja ilukilde trendikatele Vajate muusikaõpet? Kutsuge audiitor! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Krafti-poiss on nüüd särgivabrikus

2 min lugemist
Kuno-Jackson Kukeseen juhtimisanalüütik FOTO: Erakogu
Tellijale Tellijale

Paljudele Eesti ettevõtjatele muret tekitanud küsimus on leidnud positiivse vastuse! Kus iganes juhtimiskonverentsil või koolitusel Eesti ettevõtjad mul sabast kinni saavad, alati kordub üks küsimus: kuhu on Krafti-poiss kadunud? Ega teda ometi vangi pole pandud? Millal ta välja saab? Pole ka ime, Krafti-poisi äkiline kadumine teeb ettevõtjad rahutuks. Mõte, et Krafti-poiss on äkki vangi pandud, ei lase öösel magada, sest nii võib juhtuda, et kuuled peagi nõudlikku koputust uksele ning ka sind ees ootab vanglatee. Ajal, mil ausat inimest võidakse tühja asja eest vangi panna, ei tunne keegi ennast turvaliselt ning ettevõtluskliima on väga halb!

Aga armsad Eesti ettevõtjad – paanikaks pole põhjust! Eestis on ettevõtluse ja ettevõtlikkusega kõik kõige paremas korras, sest nägin Krafti-poissi just ükspäev Nõmme turul, kus ta ostis maitsvaid hapukapsaid ja kaalikaid. Tuli jutuks, et ta ei olegi enam vanas kohas, vaid on nüüd hoopis parema töö leidnud – ta on nüüd särgivabriku direktor.

23.01.2015 26.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto