Sisukord
Talisport
Tänane leht
24.01.2015
Eesti Palju õnne Male Mälumäng Horoskoop Tagakülg Dilbert Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Väljasaadetud itaallane Eestis tagasi 2401esikas Eesti lühiuudised Sotsid ja IRL hallis tsoonis Tõusvas joones Täpsus cum laude Tagaotsitav Eesti kodanik üritas Saksamaalt Lõuna-Ameerikasse pääseda Saaremets: Kui seda muusikanälga poleks, oleks kõik korras Majandus Super-Mario tegi seda jälle Majanduse lühiuudised Eesti linnad liiguvad nutivalgustuse poole Välismaa Küborgide taandumine Välismaa lühiuudised Sõbralik läbisaamine Kremliga tekitab küsimusi Arvamus Oliver Kund: mugav ebaselgus Postimees 1911. aastal Kõva sõna Juhtkiri: Vedur on DJ. Saaremets on vedur Super-Mario tegi seda jälle Päeva karikatuur Tõusvas joones Täpsus cum laude Küborgide taandumine Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Olev Remsu: pühadus, see püha pühadus Kultuur Arvo Pärdi keskus ilmutas esimese raamatu Luulehetk — hetk luules Sport Spordi lühiuudised Tänak kihutab Monte Carlos paljulubavalt Baleriin elevantide seas Eesti hoki tõuseb tuhast? Nagu filmis? Kelly Sildaru saab kokku kuuekohalise sponsorsumma Tarbija Noop: vastata tuleb ka ebameeldivatele küsimustele Suhtekorraldaja vastutab ettevõtte maine eest AK Shock-rock’i ekskuningas Jean-Luc Godard’i retrospektiiv Valitsuses kontod kaaperdatud Krafti-poiss on nüüd särgivabrikus Mati ja Volli seiklused Katastroof Otepääl Millises seisus on Eesti näitekirjandus. Vastus on raamatus. Arvustus: Iisraeli suurkuju raamat armastusest ja sõjast Luulehetk — hetk luules Arvustus: Claire imedemaal Raul Veede: üks vabadus, mida meil ei ole Kätlin Konstabel: nali on Euroopa pärisosa Kristjan Otsmann: eesmärkidest painatud ühiskond Tehisintellekt vajab maailma mõistmiseks meeli Kuidas tunda ära intelligentset arvutit? Arter Kokanduse MMi peaproov 10 aastat Euroopa Liidus Horoskoop Viirused ründavad! Erakordne kinoelamus Arter soovitab Mis on ilus? Marko Reikop: võltsi juttu ma ei viitsi rääkida Söögikoht: pelgulinna kohvikuromantika Briti saatkonna kokk soovitab: proovi vürtsikat kanakarrit Mees, kes alahindab joogat, on pehmo Läheb jälle sõnasõjaks Mahlakas Malaisias ahvidega kraaklemas Moe- ja ilukilde trendikatele Vajate muusikaõpet? Kutsuge audiitor! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kelly Sildaru saab kokku kuuekohalise sponsorsumma

1 min lugemist
Kelly Sildaru allkirjastab järjekordset kontrahti. FOTO: FOTO: MARTIN ILUSTRUMM

Vigursuusataja Kelly Sildaru sõlmis eile kaks järjekordset sponsorlepingut ning kui lähipäevil veel ühele kontrahtile alla kirjutab, saab tema aastane eelarve kuuekohaliseks.

Tellijale Tellijale

Õhkkond tähtsa allkirjastamise eel ja järel oli pidulik. Üks sponsoreist – Rahva Raamat – kinkis Sildarule lumekindla lugeri, Saaremaa Delifood pakkus kõigile kohukest. Peaosaline tunnistas, et medalitest ja karikatest olulisem ning meeliköitvam on teekond autasudeni.

Pole just tavaline, et verinoor sportlane, kel veebruaris täitub alles 13. eluaasta, saab kokku kuuekohalise sponsorsumma, kui kõik toetused ühte liita. Sildarude pereisa, treener ja mänedžer ning tiimis kõikide muude ülesannete täitja, tunnistab, et eelarve täitmine pole lihtne töö: «Appi tulevad peamiselt sõbrad ja tuttavad. Tõsi, leidub ka neid, kes ise toetust pakuvad, aga seda enamasti välismaised ettevõtted. Suusafirmad tahavad, et Kelly nende juurde üle tuleks, aga oleme senisele margile K2, kes oli ka meie esimene sponsor, truuks jäänud.»

23.01.2015 26.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto