Sisukord
Eesti
Postimees
26.01.2015
Eesti Soome professor: soomlased pole naiivsed Palju õnne Horoskoop Mälumäng Male Tagakülg Dilbert Toom uurib eurorahaga Ida-Virumaa raskusi 2601esikas Võlglaseks peetud pensionär seljatas kohtus ühistu Õiguskantsler uurib sõidukite käibemaksustamist Eesti lühiuudised Kaitseliidu Tallinna malev tähistas sünnipäeva perepäevaga Järgmise noortepeo sõnum: hoidke kullakera Isehakanud terrorivõitlejaid ähvardab kriminaalasi Saatekirjanõue on eriarstide hinnangul mõeldamatu Majandus Eesti küttefirma murrab Gazpromi selgroogu Utilitas murrab Tallinnas Gazpromi selgroogu Välismaa Soome professor: soomlased pole naiivsed Välismaa lühiuudised Saksa islamismivastane poseeris Hitlerina Naaberriigid leevendavad oma hirmu erinevalt Sõda jõudis Mariupolisse Pegidalastele ei meeldi NATO ja immigrandid, aga meeldib Venemaa Arvamus Jüri Vendik: suurriik harimatu teismelise rollis Triin Tammert: rohkem sisu, armsad poliitikud! Ahto Lobjakas: Kreeka deviis: «Ei ühtegi aitähhi enam!» Juhtkiri: sanktsioonid peavad veelgi laienema Vello Pettai: sotside valija ei ihalda koalitsiooni Keskerakonnaga Postimees 1934. aastal: keisri-liikumine Saksamaal Päeva karikatuur Sport Hõreda korvialusega Kalev/Cramost polnud Himkile vastast Spordi lühiuudised Tartu ja Selver pakkusid Kuressaares närvikõdi, TTÜ tõusis liidriks Hunt naudib Eesti luksust: sauna, õlut, seapraadi Tänak andis ässadele tormihoiatuse Vormi koguvatest sõudjatest parimad Endrekson ja Pajusalu Tarbija Kindlustusmaakler juhatab parima pakkumiseni Kommentaar Tartu Vahi elanikud said bussiühenduse Kriitiline viie tee ristmik püsib ikka ooterežiimil Ekraanid röövivad aega pabertrükiste lugemiselt Andrus Ansip: vaatan Tartut ikka linnapea pilguga Raudtee äärde kavandatakse uut lao- ja tootmishoonet Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Praegu oleks mõttekas võtta oma käitumine ja sõnad kontrolli alla, sest sinu läheduses leidub palju ülitundlikke. Mingis asjas peaksid aga hoopis brutaalselt otsekohene olema.

SÕNN Oled veetlevalt agressiivne ja see teeb sind külgetõmbavaks – kahjuks ka neile, kellele võid olla vihavaenu ja ärakasutamise objekt. Sõnnilik rahulikkus sind õnneks maha ei jäta.

KAKSIKUD Oled nobe nagu nirk ja jätad teised kaugele seljataha. Tänu edumaale märkad juba kaugelt asju, mida peaksid ennetama.

VÄHK Hakkad vastu, kui keegi käsib sul suu kinni panna ja olla vaikne nagu hiir. Tead, millised on sinu õigused, ning ei tagane oma seisukohtadest.

LÕVI Elu on nagu imedemaal, sest vaevalt jõuad ühte või teist asja mõelda, kui see juba sinuni jõuab. Saad kogemuse, et mõttejõud ja fantaasia on need, mis elu edasi viivad.

NEITSI Füüsiline töö võib praegu sulle vastumeelne olla. Püüad rohkem aega veeta intellektuaalses ja raamatuid hindavas keskkonnas.

KAALUD Oled õpihimuline, kuid samas valvas, et keegi sinu head ideed ära ei napsaks. Kui ka keegi teeb paha, ei hakka sa end haletsema, vaid mõtled midagi uut ja paremat välja.

SKORPION Pettumused ja kurvad mõtted ei ole sinu jaoks – elu on selleks liiga ilus, et midagi karta või kahetseda. Oskad vajadusel end ise aidata.

AMBUR Oled keskmisest tundlikum, sest see, mida ootasid, ei läinud täide. Võid karta, et sind hakatakse maha tegema. Pigem suhtu juhtunusse positiivselt, et jälle üks kogemus juures.

KALJUKITS Ilma armastuseta ei ole elu. Võimalik, et kobad armuasjades pimeduses. Just peataolek ja segasus võib sind lõpuks õige inimese suunas juhatada.

VEEVALAJA Maailm oma paljude võimalustega ootab, et sa sekkuksid. Mida küll valida – kas see, mis on põnevam ja pinnapealsem, või hoopis see, mis on rahulikum, kuid sügavam?

KALAD Oled mõnes mõttes idealist ja näed maailmas vaid heledaid toone. Tumedus, hallus ja jamad ei ole sinu jaoks, sest sinu hinges on juba nüüd kevad.

Seotud lood
    24.01.2015 27.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto