T, 4.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Praegu oleks mõttekas võtta oma käitumine ja sõnad kontrolli alla, sest sinu läheduses leidub palju ülitundlikke. Mingis asjas peaksid aga hoopis brutaalselt otsekohene olema.

SÕNN Oled veetlevalt agressiivne ja see teeb sind külgetõmbavaks – kahjuks ka neile, kellele võid olla vihavaenu ja ärakasutamise objekt. Sõnnilik rahulikkus sind õnneks maha ei jäta.

KAKSIKUD Oled nobe nagu nirk ja jätad teised kaugele seljataha. Tänu edumaale märkad juba kaugelt asju, mida peaksid ennetama.

VÄHK Hakkad vastu, kui keegi käsib sul suu kinni panna ja olla vaikne nagu hiir. Tead, millised on sinu õigused, ning ei tagane oma seisukohtadest.

LÕVI Elu on nagu imedemaal, sest vaevalt jõuad ühte või teist asja mõelda, kui see juba sinuni jõuab. Saad kogemuse, et mõttejõud ja fantaasia on need, mis elu edasi viivad.

NEITSI Füüsiline töö võib praegu sulle vastumeelne olla. Püüad rohkem aega veeta intellektuaalses ja raamatuid hindavas keskkonnas.

KAALUD Oled õpihimuline, kuid samas valvas, et keegi sinu head ideed ära ei napsaks. Kui ka keegi teeb paha, ei hakka sa end haletsema, vaid mõtled midagi uut ja paremat välja.

SKORPION Pettumused ja kurvad mõtted ei ole sinu jaoks – elu on selleks liiga ilus, et midagi karta või kahetseda. Oskad vajadusel end ise aidata.

AMBUR Oled keskmisest tundlikum, sest see, mida ootasid, ei läinud täide. Võid karta, et sind hakatakse maha tegema. Pigem suhtu juhtunusse positiivselt, et jälle üks kogemus juures.

KALJUKITS Ilma armastuseta ei ole elu. Võimalik, et kobad armuasjades pimeduses. Just peataolek ja segasus võib sind lõpuks õige inimese suunas juhatada.

VEEVALAJA Maailm oma paljude võimalustega ootab, et sa sekkuksid. Mida küll valida – kas see, mis on põnevam ja pinnapealsem, või hoopis see, mis on rahulikum, kuid sügavam?

KALAD Oled mõnes mõttes idealist ja näed maailmas vaid heledaid toone. Tumedus, hallus ja jamad ei ole sinu jaoks, sest sinu hinges on juba nüüd kevad.

Tagasi üles