Tagakülg

Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel mullust võitu kaitsnud 16-aastane Joonas Jürgen Kisel. FOTO: Priit Palomets

Gümnaasiumipoiss kaitses ristsõnalahendamise tiitlit

Ristsõnaajakirja Ristik ja Eesti Mälumänguliidu koostööna peeti laupäeval Tallinna Ülikoolis ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlused. Võistlejad pidid 75 minuti jooksul lahendama kaheksa ristsõna, mille hulgas oli nii klassikalisi ristsõnu kui ka pisut teistsuguseid mõistatustüüpe. Võitjaks tuli 16-aastane Joonas Jürgen Kisel (pildil), teise koha medali sai kaela Enno Faster ja kolmanda koha oma Ave Kaldas.

Vanalinna hariduskolleegiumi 10. klassis õppiv Kisel võitis võistluse ka eelmisel aastal. Tunamullu, kui noormees osales meistrivõistlustel esimest korda, saavutas viieaastasena ristsõnu lahendama hakanu neljanda koha. postimees.ee Foto: Priit Palomets