Sisukord
Sport
Postimees
26.01.2015
Eesti Soome professor: soomlased pole naiivsed Palju õnne Horoskoop Mälumäng Male Tagakülg Dilbert Toom uurib eurorahaga Ida-Virumaa raskusi 2601esikas Võlglaseks peetud pensionär seljatas kohtus ühistu Õiguskantsler uurib sõidukite käibemaksustamist Eesti lühiuudised Kaitseliidu Tallinna malev tähistas sünnipäeva perepäevaga Järgmise noortepeo sõnum: hoidke kullakera Isehakanud terrorivõitlejaid ähvardab kriminaalasi Saatekirjanõue on eriarstide hinnangul mõeldamatu Majandus Eesti küttefirma murrab Gazpromi selgroogu Utilitas murrab Tallinnas Gazpromi selgroogu Välismaa Soome professor: soomlased pole naiivsed Välismaa lühiuudised Saksa islamismivastane poseeris Hitlerina Naaberriigid leevendavad oma hirmu erinevalt Sõda jõudis Mariupolisse Pegidalastele ei meeldi NATO ja immigrandid, aga meeldib Venemaa Arvamus Jüri Vendik: suurriik harimatu teismelise rollis Triin Tammert: rohkem sisu, armsad poliitikud! Ahto Lobjakas: Kreeka deviis: «Ei ühtegi aitähhi enam!» Juhtkiri: sanktsioonid peavad veelgi laienema Vello Pettai: sotside valija ei ihalda koalitsiooni Keskerakonnaga Postimees 1934. aastal: keisri-liikumine Saksamaal Päeva karikatuur Sport Hõreda korvialusega Kalev/Cramost polnud Himkile vastast Spordi lühiuudised Tartu ja Selver pakkusid Kuressaares närvikõdi, TTÜ tõusis liidriks Hunt naudib Eesti luksust: sauna, õlut, seapraadi Tänak andis ässadele tormihoiatuse Vormi koguvatest sõudjatest parimad Endrekson ja Pajusalu Tarbija Kindlustusmaakler juhatab parima pakkumiseni Kommentaar Tartu Vahi elanikud said bussiühenduse Kriitiline viie tee ristmik püsib ikka ooterežiimil Ekraanid röövivad aega pabertrükiste lugemiselt Andrus Ansip: vaatan Tartut ikka linnapea pilguga Raudtee äärde kavandatakse uut lao- ja tootmishoonet Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vormi koguvatest sõudjatest parimad Endrekson ja Pajusalu

2 min lugemist
Tõnu Endrekson. FOTO: Liis Treimann

Suvehooajaks valmistuvad Eesti sõudmistipud kogunesid lõppenud nädalavahetusel Tallinnas traditsioonilisele talvisele sõudeergomeetrite võistlusele Alfa, kus parimateks osutusid taas Tõnu Endrekson ja Kaisa Pajusalu.

Tellijale Tellijale

Soomlast Joel Naukkarineni ja Allar Raja edestanud Endrekson tunnistas, et ettevalmistus hooajaks on sujunud korralikult ja ka võistlusega võis enam-vähem rahule jääda. Alates märtsist liitub Pekingi olümpiahõbe koos Andrei Jämsäga neljapaadi (Raja, Kaspar Taimsoo, Sten-Erik Anderson ja Kaur Kuslap) treeningutega ning üheskoos hakatakse jahtima Rio olümpiapileteid.

Millistesse paatidesse võiks mehed aga algavaks hooajaks istuda? «Need jutud tulevad kevadel, siis kui mehed hakkavad kokku loksuma. Eks esimeste võistlustega on mehed ja tase näha,» märkis Endrekson.

«Tuleb leida töötavad paatkonnad, see võiks olla aga sellise hinnaga, et üks kombinatsioon võiks olla medalil. Siin on treeneril, juhatuse liikmetel ning sportlastel peamurdmist omajagu,» vaatas laupäeval teise Eesti mehena poodiumile kerkinud Raja.

24.01.2015 27.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto