Sisukord
Eesti
Postimees
27.01.2015
Eesti Tagakülg Dr Vassiljev tegi eugeenilise avalduse Eesti lühiuudised Hambaravi võidakse lisada ravikindlustuspaketti USA kaalub varustuse juurdetoomist Baltimaadesse Eesti toetab Ukrainat rohkem kui kahe miljoniga Postimees avas lennujaamas oma värava Viinakuradi vastu ja ilusa naeratuse eest Horoskoop 27001esikas Male Stalnuhhin loobus osalemast Eestit mustaval konverentsil Majanduse lühiuudised Üks lisaküsimus seoses erakondade valimisprogrammiga Anvelt soovitab järgida lõunanaabri eeskuju Noppeid tervishoidu käsitlevatest seisukohtadest Advanforti kaardimaja hakkab kokku varisema Majandus Majanduse lühiuudised Eestlaste idufirma pürib maailma edukaimate sekka Välismaa Tsipras lubab uut Kreekat Teadur: natsiminevik valmistab sakslastele siiani peavalu NATO arutas kinniste uste taga olukorda Ukrainas Auschwitzi õudusi hakkas maailm mõistma järk-järgult Arvamus Juhtkiri: hambad katki ja haridus väike Postimees 1910. aastal Rein Veidemann: kirjanduskultuuri pühakojad Matti Maasikas: Ukraina kriis, Euroopa Liit ja Eesti Lugejate kirjad: loobume kemplemistest Juhani Lemmik: kõva kisaga kärped või võti tulevikku? Tiina Pintsaar: Eesti rahvusputukas Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: liiga varajane materdamine Vormel-1 tulevik: 1200 hobujõudu ja heavy metal Californias vette hüpanud Tribuntsov naudib elu Tallinn Priisle kaared jäävad poele jalgu Tarbija Uus Windows võimaldab häälkäsklusi Hambaravi võidakse lisada ravikindlustuspaketti Tartu Tartu ja Riia suhted edenevad Roosi tänava alguses tegutses trükikoda Noored mahetalunikud täitsid eaka naise soovi Vereülekanne päästis kotka Kelmid kaasasid petuskeemi valla Lugejakiri: keegi sunnib bussijuhte kiirustama Lugejakiri: tasuta või kasuta ühistransport? Tartlased viivad Expole õlle ja puidust vannid Uued mängumaad meelitavad mudilasi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Hindad ennast kõrgelt ja see tõttu pole sa nõus vähemaga, kui väärt oled. Võid oma seisukohavõttudega nii vapustada kui ka raputada.

SÕNN Heietad kirevaid mälestusi ja tunned, et pead neid jagama. Nii ongi, sest sinu lugudest saab nii mõnegi jaoks inspiratsiooniallikas.

KAKSIKUD Näitad, milline naljahammas olla võid. Oskad ka kõige turtsakamad ja virisevamad tegelased naerma panna. Igas halvas asjas on hea pool, kui see üles leida.

VÄHK Oled praegu kasulike suhete jahil, ja leiadki neid. Osa neist on intellektuaalsed ning naudid vestlust asjalikel teemadel. Osa aga majanduslikku laadi, kus käsi peseb kätt.

LÕVI Liigud kellegi teise kannul ja naudid kergemat elu kui eestvedaja. Teed oma teekonnal märkmeid, mis hiljem võivad väga kasulikuks osutuda.

NEITSI Hindad midagi ümber ja pead astuma vaimse võitluse keskele. Võid olla mesikeelne, kuid sekka tuleb hammustavaid ütlusi, mis võivad olla vaimses plaanis surmavad.

KAALUD Oled võitlusvalmis ja mässumeelne, mis ei ole sulle tavapäraselt omane. Selle põhjuseks võib olla hiljuti tehtud valearvestus.

SKORPION Maailmas ja sinu elus toimuv on sinust elumahlu välja pigistanud. Tahad kõigi ja kõige eest hetkeks põgeneda. See õnnestub, kui oled varem vajalikuga ühele poole saanud.

AMBUR Tegeled nüüd ühe asjaga korraga ja naudid seda. Saad süveneda küsimustesse ja probleemidesse, mis on sind juba ammu paelunud.

KALJUKITS Oled oma veetlusest teadlik ja kasutad seda enda huvides ära. Samas kaalutled hoolega, mida peaksid tegema ja keda usaldama.

VEEVALAJA Oled nagu kevadine energiapomm. Veel talvest unised tegelased võivad sind tüütavaks pidada, kuid varsti tõmbad nemadki kaasa.

KALAD Oled praegu kombinatsioon kainest mõistusest, külmaverelisest kaalutlusest ja veetlusest. Ühesõnaga – ohtlik relv, kui keegi peaks tahtma sinu plaane nurjata.

Seotud lood
    26.01.2015 28.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto