K, 8.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
, Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Hindad ennast kõrgelt ja see tõttu pole sa nõus vähemaga, kui väärt oled. Võid oma seisukohavõttudega nii vapustada kui ka raputada.

SÕNN Heietad kirevaid mälestusi ja tunned, et pead neid jagama. Nii ongi, sest sinu lugudest saab nii mõnegi jaoks inspiratsiooniallikas.

KAKSIKUD Näitad, milline naljahammas olla võid. Oskad ka kõige turtsakamad ja virisevamad tegelased naerma panna. Igas halvas asjas on hea pool, kui see üles leida.

VÄHK Oled praegu kasulike suhete jahil, ja leiadki neid. Osa neist on intellektuaalsed ning naudid vestlust asjalikel teemadel. Osa aga majanduslikku laadi, kus käsi peseb kätt.

LÕVI Liigud kellegi teise kannul ja naudid kergemat elu kui eestvedaja. Teed oma teekonnal märkmeid, mis hiljem võivad väga kasulikuks osutuda.

NEITSI Hindad midagi ümber ja pead astuma vaimse võitluse keskele. Võid olla mesikeelne, kuid sekka tuleb hammustavaid ütlusi, mis võivad olla vaimses plaanis surmavad.

KAALUD Oled võitlusvalmis ja mässumeelne, mis ei ole sulle tavapäraselt omane. Selle põhjuseks võib olla hiljuti tehtud valearvestus.

SKORPION Maailmas ja sinu elus toimuv on sinust elumahlu välja pigistanud. Tahad kõigi ja kõige eest hetkeks põgeneda. See õnnestub, kui oled varem vajalikuga ühele poole saanud.

AMBUR Tegeled nüüd ühe asjaga korraga ja naudid seda. Saad süveneda küsimustesse ja probleemidesse, mis on sind juba ammu paelunud.

KALJUKITS Oled oma veetlusest teadlik ja kasutad seda enda huvides ära. Samas kaalutled hoolega, mida peaksid tegema ja keda usaldama.

VEEVALAJA Oled nagu kevadine energiapomm. Veel talvest unised tegelased võivad sind tüütavaks pidada, kuid varsti tõmbad nemadki kaasa.

KALAD Oled praegu kombinatsioon kainest mõistusest, külmaverelisest kaalutlusest ja veetlusest. Ühesõnaga – ohtlik relv, kui keegi peaks tahtma sinu plaane nurjata.

Tagasi üles