Sisukord
Arvamus
Tänane leht
27.01.2015
Eesti Tagakülg Dr Vassiljev tegi eugeenilise avalduse Eesti lühiuudised Hambaravi võidakse lisada ravikindlustuspaketti USA kaalub varustuse juurdetoomist Baltimaadesse Eesti toetab Ukrainat rohkem kui kahe miljoniga Postimees avas lennujaamas oma värava Viinakuradi vastu ja ilusa naeratuse eest Horoskoop 27001esikas Male Stalnuhhin loobus osalemast Eestit mustaval konverentsil Majanduse lühiuudised Üks lisaküsimus seoses erakondade valimisprogrammiga Anvelt soovitab järgida lõunanaabri eeskuju Noppeid tervishoidu käsitlevatest seisukohtadest Advanforti kaardimaja hakkab kokku varisema Majandus Majanduse lühiuudised Eestlaste idufirma pürib maailma edukaimate sekka Välismaa Tsipras lubab uut Kreekat Teadur: natsiminevik valmistab sakslastele siiani peavalu NATO arutas kinniste uste taga olukorda Ukrainas Auschwitzi õudusi hakkas maailm mõistma järk-järgult Arvamus Juhtkiri: hambad katki ja haridus väike Postimees 1910. aastal Rein Veidemann: kirjanduskultuuri pühakojad Matti Maasikas: Ukraina kriis, Euroopa Liit ja Eesti Lugejate kirjad: loobume kemplemistest Juhani Lemmik: kõva kisaga kärped või võti tulevikku? Tiina Pintsaar: Eesti rahvusputukas Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: liiga varajane materdamine Vormel-1 tulevik: 1200 hobujõudu ja heavy metal Californias vette hüpanud Tribuntsov naudib elu Tallinn Priisle kaared jäävad poele jalgu Tarbija Uus Windows võimaldab häälkäsklusi Hambaravi võidakse lisada ravikindlustuspaketti Tartu Tartu ja Riia suhted edenevad Roosi tänava alguses tegutses trükikoda Noored mahetalunikud täitsid eaka naise soovi Vereülekanne päästis kotka Kelmid kaasasid petuskeemi valla Lugejakiri: keegi sunnib bussijuhte kiirustama Lugejakiri: tasuta või kasuta ühistransport? Tartlased viivad Expole õlle ja puidust vannid Uued mängumaad meelitavad mudilasi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lugejakiri: tasuta või kasuta ühistransport?

4 min lugemist
TRT02: TARBUSI BUSS TARTU BUSSIJAAMAS : TARTU, EESTI, 05JAN14 - Pildil Tarbusi buss Tartu bussijamas. kt/Foto KRISTJAN TEEDEMA FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Hea, kui tark inimene on virk. Siis on temast palju kasu. Tark inimene võib olla ka laisk. Siis on temast vähe kasu. Muidugi leidub tarkade inimeste kõrval ... nojah, mittetarku. Pole hullu, kui inimene on mittetark ja laisk. Siis on temast vähe kahju. Kõige hullem, kui inimene on mittetark, aga see-eest virk. Siis võib tema tekitatud kahju olla üüratu.

Tellijale Tellijale

Seda võisin tõdeda kohe uue aasta esimesel õhtul, oodates liinibussi Rannu valla Limnoloogia peatuses. Palju aastaid jõudis ainuke Limnoloogiat läbiv buss sinna kiiduväärt korralikkusega 16.10 ja 16.15 vahel. Parasjagu enne viit saabus buss Elvasse, kus Tartusse soovijad said ümber istuda kell 17 väljuvale tunnibussile või poole kuue paiku väljuvale Tartu-Tallinna rongile.

Tookord ootasime bussi kuuekesi. Et meie ühine ootus aga ootamatult pikaks venis, lahkusid mitmed tuldud teed. Heauskset ootamist jätkates meenusid kuuldused maabussiliinide põhjalikust ümberkorraldusest aastal 2015.

Millal ja milliseid muudatusi aga tehakse, ei teadnud isegi kohalikud bussijuhid. Meiegi ei silmanud peatuses vana ega uut bussiaega, üleüldse mingit teatist. Teabetahvlike bussipeatuse tähise küljes oli neitsilikult valge ja tühi.

26.01.2015 28.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto