Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (5) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (1) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (2) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (1) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (2) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (1) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Lugejakiri: tasuta või kasuta ühistransport?

4 min lugemist
TRT02: TARBUSI BUSS TARTU BUSSIJAAMAS : TARTU, EESTI, 05JAN14 - Pildil Tarbusi buss Tartu bussijamas. kt/Foto KRISTJAN TEEDEMA FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Hea, kui tark inimene on virk. Siis on temast palju kasu. Tark inimene võib olla ka laisk. Siis on temast vähe kasu. Muidugi leidub tarkade inimeste kõrval ... nojah, mittetarku. Pole hullu, kui inimene on mittetark ja laisk. Siis on temast vähe kahju. Kõige hullem, kui inimene on mittetark, aga see-eest virk. Siis võib tema tekitatud kahju olla üüratu.

Tellijale

Seda võisin tõdeda kohe uue aasta esimesel õhtul, oodates liinibussi Rannu valla Limnoloogia peatuses. Palju aastaid jõudis ainuke Limnoloogiat läbiv buss sinna kiiduväärt korralikkusega 16.10 ja 16.15 vahel. Parasjagu enne viit saabus buss Elvasse, kus Tartusse soovijad said ümber istuda kell 17 väljuvale tunnibussile või poole kuue paiku väljuvale Tartu-Tallinna rongile.

Tookord ootasime bussi kuuekesi. Et meie ühine ootus aga ootamatult pikaks venis, lahkusid mitmed tuldud teed. Heauskset ootamist jätkates meenusid kuuldused maabussiliinide põhjalikust ümberkorraldusest aastal 2015.

Millal ja milliseid muudatusi aga tehakse, ei teadnud isegi kohalikud bussijuhid. Meiegi ei silmanud peatuses vana ega uut bussiaega, üleüldse mingit teatist. Teabetahvlike bussipeatuse tähise küljes oli neitsilikult valge ja tühi.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto