T, 31.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Uus Windows võimaldab häälkäsklusi

Kuldar Kullasepp
, eriprojektide vastutav toimetaja
Uus Windows võimaldab häälkäsklusi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Windows 10 koduekraan on maitsekam ja arusaadavam kui varasematel versioonidel. Ekraani alaosas on rakendus Cortana, mis lubab Windowsiga rääkides suhelda
Windows 10 koduekraan on maitsekam ja arusaadavam kui varasematel versioonidel. Ekraani alaosas on rakendus Cortana, mis lubab Windowsiga rääkides suhelda Foto: Microsoft

Esimest korda andis Microsoft uue operatsioonisüsteemi tulekust teada möödunud aasta septembris. Pärast seda on arendajad ja siseringi kuulujad saanud katsetada arendusversioone.

Möödunud nädalal toimunud esitlus oli aga esimene, kus Windows 10 jõudis laiema üldsuse ette ning esimest korda võis saada rohkem aimu, millega tegemist on.

Windowsi versiooniuuendus on suur asi ja puudutab sadu miljoneid arvutikasutajaid. Microsofti sõnul kasutab Windowsiga seadmeid üle 1,5 miljardi inimese. Windows ei ole enam pelgalt arvutite operatsioonisüsteem, see on kasutusel ka tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Tagasi üles