Sisukord
Sport
Postimees
27.01.2015
Eesti Tagakülg Dr Vassiljev tegi eugeenilise avalduse Eesti lühiuudised Hambaravi võidakse lisada ravikindlustuspaketti USA kaalub varustuse juurdetoomist Baltimaadesse Eesti toetab Ukrainat rohkem kui kahe miljoniga Postimees avas lennujaamas oma värava Viinakuradi vastu ja ilusa naeratuse eest Horoskoop 27001esikas Male Stalnuhhin loobus osalemast Eestit mustaval konverentsil Majanduse lühiuudised Üks lisaküsimus seoses erakondade valimisprogrammiga Anvelt soovitab järgida lõunanaabri eeskuju Noppeid tervishoidu käsitlevatest seisukohtadest Advanforti kaardimaja hakkab kokku varisema Majandus Majanduse lühiuudised Eestlaste idufirma pürib maailma edukaimate sekka Välismaa Tsipras lubab uut Kreekat Teadur: natsiminevik valmistab sakslastele siiani peavalu NATO arutas kinniste uste taga olukorda Ukrainas Auschwitzi õudusi hakkas maailm mõistma järk-järgult Arvamus Juhtkiri: hambad katki ja haridus väike Postimees 1910. aastal Rein Veidemann: kirjanduskultuuri pühakojad Matti Maasikas: Ukraina kriis, Euroopa Liit ja Eesti Lugejate kirjad: loobume kemplemistest Juhani Lemmik: kõva kisaga kärped või võti tulevikku? Tiina Pintsaar: Eesti rahvusputukas Sport Spordi lühiuudised Peep Pahv: liiga varajane materdamine Vormel-1 tulevik: 1200 hobujõudu ja heavy metal Californias vette hüpanud Tribuntsov naudib elu Tallinn Priisle kaared jäävad poele jalgu Tarbija Uus Windows võimaldab häälkäsklusi Hambaravi võidakse lisada ravikindlustuspaketti Tartu Tartu ja Riia suhted edenevad Roosi tänava alguses tegutses trükikoda Noored mahetalunikud täitsid eaka naise soovi Vereülekanne päästis kotka Kelmid kaasasid petuskeemi valla Lugejakiri: keegi sunnib bussijuhte kiirustama Lugejakiri: tasuta või kasuta ühistransport? Tartlased viivad Expole õlle ja puidust vannid Uued mängumaad meelitavad mudilasi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Californias vette hüpanud Tribuntsov naudib elu

3 min lugemist
Ralf Tribuntsov tunnistas detsembris kodus käies, et tunneb lisaks perele ja sõpradele kõige enam puudust mustast leivast ja pasteedist ning natuke ka Eesti lumest, kuid samas sõidab siiski hea meelega USAsse tagasi. FOTO: Tairo Lutter

UJUMINE. Esimest aastat Ameerika Ühendriikides õppiv ja treeniv noor ujuja Ralf Tribuntsov on ookeanitaguse eluga väga rahul ja naudib seda täiel rinnal. «Kõik on perfektne ja nii, nagu ma lootsin – isegi parem sellest,» ütles detsembris kodumaad külastanud Eesti tippujuja.

Tellijale Tellijale

20-aastane Tribuntsov naudib esimest aastat elu Californias, kus ta kuulub University of Southern California (USC) õpilaste hulka. Mõnusalt sooja kliimaga osariiki sattus eestlane üsna viimasel hetkel, sest oli juba öelnud jah-sõna Alabama osariigis asuvale Auburni ülikoolile, kuid kuulas siis sõbra soovitust.

«Martti (Aljand – toim) oli vist see, kes ütles, et kui sul on võimalik, siis mine ikka USCsse, sest California on see osariik, kus tahetakse olla ja kus on lahe,» meenutas Tribuntsov. «Ei mäletagi enam, kas ma ise kirjutasin neile või nemad mulle, aga kui kohta pakuti, siis minu poolt tuli kohe vastuseks «jah». Kahetsema pole seda pidanud.»

26.01.2015 28.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto