Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Stalnuhhin loobus osalemast Eestit mustaval konverentsil

2 min lugemist
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni saadiku Mihhail Stalnuhhini sõnul polnud tal kavatsust Peterburi konverentsile sõita. FOTO: Peeter Langovits

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni saadik Mihhail Stalnuhhin loobus osalemisest eile ja täna Venemaal Peterburis toimuval konverentsil, mille teema on Eesti ja Läti Euroopa Liidu eesistumisest tulenev oht rahvusvahelisele julgeolekule.

Tellijale

«Mulle küll laekus kutse konverentsil osalemiseks, kuid kuna riigikogus on samal ajal tööpäevad, siis ma ei hakanud seda kutset üldse lähemalt vaatamagi, sest ma ei kavatsenud sinna niikuinii sõita. Mälu järgi pidi seal räägitama Eesti ja Läti eesistumisest Euroopa Liidus,» ütles Stalnuhhin Postimehele.

26.–27. jaanuaril toimub Peterburis Smolninskaja hotellis konverents, mille teema on «Demokraatiaprobleemidega riigid Euroopa Liidu eesotsas aastatel 2015 ja 2018: ohud globaalsele julgeolekule». Konverentsi korraldajad on Venemaa Poliitikateaduste Assotsiatsioon, Peterburi Riiklik Ülikool ning Loogika, Kognitoloogia ja Isikuarengu Instituut.

26.01.2015 28.01.2015
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto