T, 27.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Loobu muretsemast selle pärast, mida sinust arvatakse. Sa võid ühte-teist enda kohta kuulda, kuid enamikul läheb see ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

SÕNN Armuelu võib olla segane – sa ei saa enam aru, kellega ja millises suhtes oled. Partner võib anda kummalisi signaale, kuid seda teevad ka sinust huvitatud vastassoost tuttavad.

KAKSIKUD Rakendad senises elus õpitu raha tegema. Samas oled õnnekütt, kes teab, et igal juhul veab. Näitad taipu ja ka teeseldud rumalust õigel ajal.

VÄHK Käitud väikekodanlasena, kuid sisemiselt oled mässumeelne boheemlane. Need kaks joont teevad sinust mingis asjas liidri. Näitad, et piire saab nihutada.

LÕVI Rahavaist on sul praegu hea. Sestap paned südametunnistuse piinadeta enda taskusse kõik selle, mille arvad endale kuuluvat.

NEITSI Võid jätta aeglase mulje, kuid sinu vaim ei ole seda. Mõtted liiguvad sama kiiresti nagu pesumasina tsentrifuug. Sorteerid elluviidavad asjad välja.

KAALUD Magusad sõnad võivad sisaldada palju mürki ning enne nende kontrollimist sa kõhkled. Taustakontroll võib palju üllatavat pinnale tuua.

SKORPION Rakendad järeleproovitud meetodeid. Saad teada, et on neid, kes sinu tegevust heaks ei kiida, kuna peavad seda vanamoeliseks. Sa ei karda olla konservatiivne.

AMBUR Vajadusel lased karmid sõnad käiku, sest sa ei talu ülekohut. Eriti veel siis, kui sulle on tähtsas asjas vassitud ja keerutatud. Kaitsed sellega ka oma lähedasi.

KALJUKITS Kui oled mingit viha liiga kaua enda sees kandnud, võib see hakata sind seestpoolt sööma. Sellest annavad tunda mitmed terviseprobleemid.

VEEVALAJA Oled ise oma vigade eest maksnud ning ei kahetse. Kõike, mida teed, teed kokkuvõttes iseendale. Oled hakanud oma läbielamiste tõttu kellestki rohkem lugu pidama.

KALAD Vaikust ja turvalisust elul sulle praegu pakkuda ei ole. Kõik käib valju heli ja kõva mürtsu saatel, otsekui oleks paraad ja sina selle keskne tegelane.

Tagasi üles