Sisukord
Eesti
Tänane leht
28.01.2015
Eesti Üksikkandidaatidel pole edu loota Mälumäng Palju õnne Male Dilbert Kalm: sügisest tõusevad EKAs palgad Horoskoop 2801esikas Tagakülg Kuidas muudaksid pensionisüsteemi erakonnad? Eesti lühiuudised Kõige vaesemad vajavad rohkem abi Kuidas vähendaksid erakonnad vaesusriski? Kloogal mälestati holokausti ohvreid Kuidas vähendada sissetulekute ebavõrdsust? Ansomäe suusakeskuses hukkus eile naine Majandus Majanduse lühiuudised Swedbank langetas taas Eesti majandusprognoosi Transiidiäri saab reisirongide arvelt mõjusa rahasüsti Välismaa Erimeelsused lubavad Venemaal jagada ja valitseda Narkomaanid pagevad Vene võimu alt Välismaa lühiuudised Auschwitzi mälestustele lisab süngust kasvav antisemitism Arvamus Ahto Lobjakas: Syriza võimalus Tarmo Mänd: inimesed on oma hädaga üksi jäetud Jüri Saar: ärge tehke maal elamist võimatuks Vahetund Postimehega 28.01 Lauri Leppik: pension koefitsiendiga või ilma? Postimees 1903. aastal Lugeja kiri: elamisväärse palgata ja pensionita hääbumegi Kadri Veermäe: Vox Populi avalik lindistus Juhtkiri: Kreeka piinade lunastajad Sport Eestlased loodavad kodurajale ja tuttavatele tuultele Spordi lühiuudised Kurdid tippsportlased teevad kuuljate maailmas valju häält Tartu Uskujad ootavad ikoonidelt imet Mihkel Lees: vähene liikumine ohustab laste füüsist ja vaimu Radaripost kiikab üle Otepää kuplite Maakonnaliinide bussiajad muutuvad alates pühapäevast Konguta vallavolikogu kangutab vallavanemat Ivi Drikkit: viha on halb nõuandja Tartlase juubel: Jüri Kulasalu 75 Blogimise hiilgeaeg on möödas. Elagu blogipidajad! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Loobu muretsemast selle pärast, mida sinust arvatakse. Sa võid ühte-teist enda kohta kuulda, kuid enamikul läheb see ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

SÕNN Armuelu võib olla segane – sa ei saa enam aru, kellega ja millises suhtes oled. Partner võib anda kummalisi signaale, kuid seda teevad ka sinust huvitatud vastassoost tuttavad.

KAKSIKUD Rakendad senises elus õpitu raha tegema. Samas oled õnnekütt, kes teab, et igal juhul veab. Näitad taipu ja ka teeseldud rumalust õigel ajal.

VÄHK Käitud väikekodanlasena, kuid sisemiselt oled mässumeelne boheemlane. Need kaks joont teevad sinust mingis asjas liidri. Näitad, et piire saab nihutada.

LÕVI Rahavaist on sul praegu hea. Sestap paned südametunnistuse piinadeta enda taskusse kõik selle, mille arvad endale kuuluvat.

NEITSI Võid jätta aeglase mulje, kuid sinu vaim ei ole seda. Mõtted liiguvad sama kiiresti nagu pesumasina tsentrifuug. Sorteerid elluviidavad asjad välja.

KAALUD Magusad sõnad võivad sisaldada palju mürki ning enne nende kontrollimist sa kõhkled. Taustakontroll võib palju üllatavat pinnale tuua.

SKORPION Rakendad järeleproovitud meetodeid. Saad teada, et on neid, kes sinu tegevust heaks ei kiida, kuna peavad seda vanamoeliseks. Sa ei karda olla konservatiivne.

AMBUR Vajadusel lased karmid sõnad käiku, sest sa ei talu ülekohut. Eriti veel siis, kui sulle on tähtsas asjas vassitud ja keerutatud. Kaitsed sellega ka oma lähedasi.

KALJUKITS Kui oled mingit viha liiga kaua enda sees kandnud, võib see hakata sind seestpoolt sööma. Sellest annavad tunda mitmed terviseprobleemid.

VEEVALAJA Oled ise oma vigade eest maksnud ning ei kahetse. Kõike, mida teed, teed kokkuvõttes iseendale. Oled hakanud oma läbielamiste tõttu kellestki rohkem lugu pidama.

KALAD Vaikust ja turvalisust elul sulle praegu pakkuda ei ole. Kõik käib valju heli ja kõva mürtsu saatel, otsekui oleks paraad ja sina selle keskne tegelane.

Seotud lood
    27.01.2015 29.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto