Sisukord
Uudised
Tänane leht
28.01.2015
Eesti Üksikkandidaatidel pole edu loota Mälumäng Palju õnne Male Dilbert Kalm: sügisest tõusevad EKAs palgad Horoskoop 2801esikas Tagakülg Kuidas muudaksid pensionisüsteemi erakonnad? Eesti lühiuudised Kõige vaesemad vajavad rohkem abi Kuidas vähendaksid erakonnad vaesusriski? Kloogal mälestati holokausti ohvreid Kuidas vähendada sissetulekute ebavõrdsust? Ansomäe suusakeskuses hukkus eile naine Majandus Majanduse lühiuudised Swedbank langetas taas Eesti majandusprognoosi Transiidiäri saab reisirongide arvelt mõjusa rahasüsti Välismaa Erimeelsused lubavad Venemaal jagada ja valitseda Narkomaanid pagevad Vene võimu alt Välismaa lühiuudised Auschwitzi mälestustele lisab süngust kasvav antisemitism Arvamus Ahto Lobjakas: Syriza võimalus Tarmo Mänd: inimesed on oma hädaga üksi jäetud Jüri Saar: ärge tehke maal elamist võimatuks Vahetund Postimehega 28.01 Lauri Leppik: pension koefitsiendiga või ilma? Postimees 1903. aastal Lugeja kiri: elamisväärse palgata ja pensionita hääbumegi Kadri Veermäe: Vox Populi avalik lindistus Juhtkiri: Kreeka piinade lunastajad Sport Eestlased loodavad kodurajale ja tuttavatele tuultele Spordi lühiuudised Kurdid tippsportlased teevad kuuljate maailmas valju häält Tartu Uskujad ootavad ikoonidelt imet Mihkel Lees: vähene liikumine ohustab laste füüsist ja vaimu Radaripost kiikab üle Otepää kuplite Maakonnaliinide bussiajad muutuvad alates pühapäevast Konguta vallavolikogu kangutab vallavanemat Ivi Drikkit: viha on halb nõuandja Tartlase juubel: Jüri Kulasalu 75 Blogimise hiilgeaeg on möödas. Elagu blogipidajad! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Konguta vallavolikogu kangutab vallavanemat

2 min lugemist
Konguta vallavanem Aivar Õun. FOTO: MARGUS ANSU/PM/SCANPIX BALTICS

Täna pärastlõunal algava Konguta vallavolikogu istungi teine päevakorrapunkt on umbusalduse avaldamine vallavanem Aivar Õunale, kelle sõnul on umbusaldamise põhjused valed.      

Tellijale Tellijale

Konguta vallavanema Aivar Õuna umbusaldamise algatasid vallavolikogu neli liiget eelmise aasta lõpus.

Vallavanema umbusaldamise põhjusi on kaks. Esiteks ei käi vallavanem ja vallavalitsus umbusaldusavalduse ühe algataja, Konguta vallavolikogu revisjonikomisjoni esimehe Agu Kasetalu sõnul rahaga õigesti ümber.

«Enne lasteaia neljanda rühma avamist rääkis vallavanem, et rühma avamiseks kulub 12 000 – 15 000 eurot,» selgitas ta. «Küsisin temalt, kas see on ikka õige, see summa oleks minu hinnangul pidanud olema vähemalt 25 000 eurot. Vallavanem väitis, et summa on õige. Kuid juba 1. detsembriks oli uue rühma avamiseks läinud 40 000 eurot, millele lisandub veel detsembri raha. Nii ei saa perekonna ega valla elu korraldada, et räägid ühest summast, aga kulutad hulga rohkem.»

27.01.2015 29.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto