Sisukord
Laskesuusatamine
Tänane leht
28.01.2015
Eesti Üksikkandidaatidel pole edu loota Mälumäng Palju õnne Male Dilbert Kalm: sügisest tõusevad EKAs palgad Horoskoop 2801esikas Tagakülg Kuidas muudaksid pensionisüsteemi erakonnad? Eesti lühiuudised Kõige vaesemad vajavad rohkem abi Kuidas vähendaksid erakonnad vaesusriski? Kloogal mälestati holokausti ohvreid Kuidas vähendada sissetulekute ebavõrdsust? Ansomäe suusakeskuses hukkus eile naine Majandus Majanduse lühiuudised Swedbank langetas taas Eesti majandusprognoosi Transiidiäri saab reisirongide arvelt mõjusa rahasüsti Välismaa Erimeelsused lubavad Venemaal jagada ja valitseda Narkomaanid pagevad Vene võimu alt Välismaa lühiuudised Auschwitzi mälestustele lisab süngust kasvav antisemitism Arvamus Ahto Lobjakas: Syriza võimalus Tarmo Mänd: inimesed on oma hädaga üksi jäetud Jüri Saar: ärge tehke maal elamist võimatuks Vahetund Postimehega 28.01 Lauri Leppik: pension koefitsiendiga või ilma? Postimees 1903. aastal Lugeja kiri: elamisväärse palgata ja pensionita hääbumegi Kadri Veermäe: Vox Populi avalik lindistus Juhtkiri: Kreeka piinade lunastajad Sport Eestlased loodavad kodurajale ja tuttavatele tuultele Spordi lühiuudised Kurdid tippsportlased teevad kuuljate maailmas valju häält Tartu Uskujad ootavad ikoonidelt imet Mihkel Lees: vähene liikumine ohustab laste füüsist ja vaimu Radaripost kiikab üle Otepää kuplite Maakonnaliinide bussiajad muutuvad alates pühapäevast Konguta vallavolikogu kangutab vallavanemat Ivi Drikkit: viha on halb nõuandja Tartlase juubel: Jüri Kulasalu 75 Blogimise hiilgeaeg on möödas. Elagu blogipidajad! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eestlased loodavad kodurajale ja tuttavatele tuultele

2 min lugemist
Euroopa meister 2014 Rene Zahkna FOTO: Andreas Nigol

«Igal juhul peab keegi kastanid tulest välja tooma,» sõnas Eesti laskesuusatamise koondise peatreener Janno Prants eile, päev enne Euroopa meistrivõistluste algust. Laskesuusatajate hulgas pole EMil seni olnud kuigi suurt väärtust, kuid eestlaste jaoks muudab seekordse võistluse eriliseks see, et starti minnakse kodusel Otepääl. «See võib sportlastele seada lisapingeid, sest kindlasti tahetakse oma toetajatele pakkuda head emotsiooni. »

Tellijale Tellijale

Eestlaste võimalustest rääkides viitas Prants korduvalt lootusele, et abi saadakse koduseinte toetusest. Kuid mida see laskesuusatamise juures tähendab? Raske on ennustada, kui palju tuleb publikut – võistluse esimesed kolm ja kaks viimast päeva kattuvad tööpäevadega ning vaevalt see rahvamasside raja äärde minekut soodustab. Nädalavahetusel, kui kavas on sprindid ja jälitussõidud, võib pilt parem olla – seda enam, et tiitlivõistluse vaatamine on tasuta.  

Kodurajal võistlemise eeliseid tuleb siiski otsida rohkem võistluspaigast. Eesti koondis harjutab tihti Tehvandi spordikeskuses. Tuttavad on nii suusarajad kui ka lasketiir.

27.01.2015 29.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto