Sisukord
Eesti
Postimees
29.01.2015
Eesti Palju õnne Male Dilbert Mälumäng Horoskoop Lumerõngas on peaaegu juhitamatu Selgusid Tänapäeva romaanivõistluse võitjad Ajateenistusse minek jätab laenuvõtnu hätta Tagakülg Tarbijakrediidi piiramise eelnõu kukkus riigikogus läbi Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Traagiline kummirõngaõnnetus riputab küsimused õhku Eurosaadik Yana Toom tellis sõjaohu uuringu Majandus Majanduse lühiuudised Ekspert: Eesti pensionisüsteem on väga hea Välismaa Ukrainlaste tahe Venemaa relvade vastu EL ja USA kaaluvad sanktsioonide karmistamist Jan Grarup: sõjafotograafia jätab hinge palju arme Arvamus Heino Kään: mina olen küll Charlie Hebdo! Maria Vooglaid: kes viitsiks armastada «probleemseid» noori? Priidu Pärna: seadusandja viigilehed Postimees 1927. aastal Ivo Saarma: patsientide vabast liikumisest võidaks kogu Eesti Päeva karikatuur Juhtkiri: kui tähtis on mõista moraalset vastutust Andres Einmann: Kas me ei tahagi vabadust? Sport Spordi lühiuudised Tühjade tribüünide ees võidetud väärt medal Vägev algus, õnnetu lõpp Djokovic kaitseb suure neliku kõikuvat trooni Tarbija Nõud saavad masinas puhtamaks Tartu Tantsugurmee pakub peo nii kehale kui silmale Aleksandri tänava ökomajale paistab lootusekiir Haiglaklounid said hoogu juurde Parteide valimispingutused jõudsid näitusele Liblikas Ülikool taastas akadeemilise komisjoni Tartu linnavalitsus kutsub pakkujad maa peale Selgus valik parimaid kultuuri alal tegutsejaid Palmakol jäi kahest tehasest väheks Tähtvere koduköögis valmivad käsitööna toornäksid Poiste seltskonnast tippjalgratturiks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled valmis kohanema uute tingimustega ja õppima asju, mida sa varem teinud ei ole. Õige pea märkad enda jaoks õiget nišši ja suunad oma energia sinna.

SÕNN Oled taktitundeline ja delikaatne. Seda eriti siis, kui sinu lähikonnas on abivajajaid, kes püüavad abi vajamist varjata. Annad hea meelega oma panuse aitamisse.

KAKSIKUD Annad endale aega, sest sa ei tea veel kõike. Kellegi kättemaksuhimu ja kadedus võis nii mõndagi rikkuda, kuid see ei too sinus jänest esile.

VÄHK Iseloomuomadused paiskavad sind kas paradiisi või põrgusse. Ükskõik, kumb tuleb, naudid mõlemat. Kõik õnnestub esialgu loodetust paremini.

LÕVI Kui oled mingisse nähtusesse või kellegi ideedesse üleolevalt suhtunud, siis nüüd on aeg tagasi tõmmata. Kuula see isik lõpuni ära ja sinu suhtumine temasse võib muutuda.

NEITSI Sa ei suru end peale, kuid ei jää ka tagaplaanile. Viid ellu just selle, mille üle oled mõtteid mõlgutanud. Sa ei ole ka illusioonide kütkes.

KAALUD Vastad sama mõõdupuuga, millega on ka sulle mõõdetud. Sa ei muretse tagajärgede pärast, sest ei karda enam midagi. Elu on just nii helge või karm, kui see just on.

SKORPION Käitud nagu tõeline metsik loom ja heidad sellega endalt ühiskonna ikked. Sa ei hakka arutama, kas tegid õigesti või valesti.

AMBUR Sinu maailmas on kõik kindlapiiriline, hästi seatud ja töökorras. Kui keegi sisse tungib, siis oled valmis vastu astuma. Kuula vastaspool siiski ära.

KALJUKITS Sinu silmis võib nüüd tabada kelmussädeme, ja oskad lähedasi üllatada. Keegi naudib sinu lennukaid plaane, kuid on ka neid, kes neid omaks ei võta.

VEEVALAJA Sul on olemas ütlus igaks elujuhtumiks. Romantika võib praegu tunduda nagu hallis udus liikumine. Kellegi tunded tekitavad sinus paraja segaduse.

KALAD Sulle on praegu võimatu «ei» öelda. Oled nüüd nagu lumesahk, mis kõik teel ees oleva ära lükkab. Tee vabanedes ole valmis järgijate hordideks.

Seotud lood
    28.01.2015 30.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto