K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
, Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Oled valmis kohanema uute tingimustega ja õppima asju, mida sa varem teinud ei ole. Õige pea märkad enda jaoks õiget nišši ja suunad oma energia sinna.

SÕNN Oled taktitundeline ja delikaatne. Seda eriti siis, kui sinu lähikonnas on abivajajaid, kes püüavad abi vajamist varjata. Annad hea meelega oma panuse aitamisse.

KAKSIKUD Annad endale aega, sest sa ei tea veel kõike. Kellegi kättemaksuhimu ja kadedus võis nii mõndagi rikkuda, kuid see ei too sinus jänest esile.

VÄHK Iseloomuomadused paiskavad sind kas paradiisi või põrgusse. Ükskõik, kumb tuleb, naudid mõlemat. Kõik õnnestub esialgu loodetust paremini.

LÕVI Kui oled mingisse nähtusesse või kellegi ideedesse üleolevalt suhtunud, siis nüüd on aeg tagasi tõmmata. Kuula see isik lõpuni ära ja sinu suhtumine temasse võib muutuda.

NEITSI Sa ei suru end peale, kuid ei jää ka tagaplaanile. Viid ellu just selle, mille üle oled mõtteid mõlgutanud. Sa ei ole ka illusioonide kütkes.

KAALUD Vastad sama mõõdupuuga, millega on ka sulle mõõdetud. Sa ei muretse tagajärgede pärast, sest ei karda enam midagi. Elu on just nii helge või karm, kui see just on.

SKORPION Käitud nagu tõeline metsik loom ja heidad sellega endalt ühiskonna ikked. Sa ei hakka arutama, kas tegid õigesti või valesti.

AMBUR Sinu maailmas on kõik kindlapiiriline, hästi seatud ja töökorras. Kui keegi sisse tungib, siis oled valmis vastu astuma. Kuula vastaspool siiski ära.

KALJUKITS Sinu silmis võib nüüd tabada kelmussädeme, ja oskad lähedasi üllatada. Keegi naudib sinu lennukaid plaane, kuid on ka neid, kes neid omaks ei võta.

VEEVALAJA Sul on olemas ütlus igaks elujuhtumiks. Romantika võib praegu tunduda nagu hallis udus liikumine. Kellegi tunded tekitavad sinus paraja segaduse.

KALAD Sulle on praegu võimatu «ei» öelda. Oled nüüd nagu lumesahk, mis kõik teel ees oleva ära lükkab. Tee vabanedes ole valmis järgijate hordideks.

Tagasi üles