K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kohus nuhtles jultunud röövleid

Risto Mets
, reporter
Kohus nuhtles jultunud röövleid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vaiksel Räni tänaval Tammelinnas jälgivad elanikud möödujaid hoolega. Tänu sellele sai politsei mullu aprillikuus väga kiiresti röövlid kätte.
Vaiksel Räni tänaval Tammelinnas jälgivad elanikud möödujaid hoolega. Tänu sellele sai politsei mullu aprillikuus väga kiiresti röövlid kätte. Foto: Kristjan Teedema

Eile saatis Tartu maakohus aastateks vangi kolm meest, kes röövisid kaitsetult eakalt naiselt teleri. Meeste jultumust näitab seegi, et kaks neist ei püüdnud end pärast kuritegu varjata, vaid politsei leidis nad koos noosiga Räni tänaval suitsu tegemas.

Teate võimalikust kuriteost edastas mullu 26. aprillil politseile sama tänava elanik, kes märkas kahtlast liikumist. Asjaolu, et ühel kahtlusalusel oli käes televiisor, tekitas politseinikes põhjendatud küsimusi.

Meeste kontrollimisel ilmnes, et varguste eest on nad varem korduvalt kohtukulli küüsi sattunud. Nii pandi neil pikema jututa käed raudu ning viidi nad arestimajja. Kolmas kurikael oli jõudnud lahkuda. Tema jälile jõudsid korrakaitsjad paar päeva hiljem.

Märksõnad
Tagasi üles