K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tagakülg

Postimees
Tagakülg
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Saaremaa jahimehed 13 kütitud metsseaga.
Saaremaa jahimehed 13 kütitud metsseaga. Foto: erakogu / Saarte Hääl

Laimjala jäägrid sai hea metsseasaagi

Laupäeval pidasid Saaremaa Laimjala jahimehed ja külalisjahimehed teistest seltsidest jahti Koigi raba maadel. 22 jahimehe ja viie koera saagiks langes 13 metsanotsut.

«See pole väga tavaline saak,» ütles Laimjala jahiseltsi juhatuse liige Vilmar Rei, lisades, et jaht on ettearvamatu ja seekord saadi tõepoolest rohkem sigu kui tavaliselt. «Vahel õnnestub.»

Ta oletas, et võib-olla on hundid sead Orissaare kandist rohkem Pöide poole peletanud. Ka Orissaare jahimeeste sõnul on nende kandis sigu vähemaks jäänud. Saarte Hääl

Rootsi reklaamiombudsman arvustas Tallinki reklaami

Rootsi reklaaminduses heade tavade järgimist jälgiv reklaamiombudsman tunnistas Tallink Silja laevades jagatud eripakkumisi tutvustava lendlehe seksistlikuks.

Rootsi reklaamiala iseregulatsiooni organ Reklamombudsmannen algatas juurdluse naisõiguslaste organisatsiooni Kvinnolobby avalduse peale. Viimane leidis, et lendlehel kujutatud ettepoole nõjatuva madruseriietes naise poos, riietus ja välimus on seksuaalse sisuga. Samuti pole naisel mingit pistmist lendlehes reklaamitavaga ja tekst «eripakkumine» otse naise all annab signaali, nagu oleks naine ise see eripakkumine. majandus24.ee

Täna: postimees.ee

annab teada, millised on üürituru kõige tulisemad probleemid.

Homme Postimehes

reisiküljel kirjutatakse Gansu provintsist Hiinas, mis peidab endas palju üllatavat.

Tagasi üles