Sisukord
Tartu
Postimees
29.01.2015
Eesti Palju õnne Male Dilbert Mälumäng Horoskoop Lumerõngas on peaaegu juhitamatu Selgusid Tänapäeva romaanivõistluse võitjad Ajateenistusse minek jätab laenuvõtnu hätta Tagakülg Tarbijakrediidi piiramise eelnõu kukkus riigikogus läbi Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Traagiline kummirõngaõnnetus riputab küsimused õhku Eurosaadik Yana Toom tellis sõjaohu uuringu Majandus Majanduse lühiuudised Ekspert: Eesti pensionisüsteem on väga hea Välismaa Ukrainlaste tahe Venemaa relvade vastu EL ja USA kaaluvad sanktsioonide karmistamist Jan Grarup: sõjafotograafia jätab hinge palju arme Arvamus Heino Kään: mina olen küll Charlie Hebdo! Maria Vooglaid: kes viitsiks armastada «probleemseid» noori? Priidu Pärna: seadusandja viigilehed Postimees 1927. aastal Ivo Saarma: patsientide vabast liikumisest võidaks kogu Eesti Päeva karikatuur Juhtkiri: kui tähtis on mõista moraalset vastutust Andres Einmann: Kas me ei tahagi vabadust? Sport Spordi lühiuudised Tühjade tribüünide ees võidetud väärt medal Vägev algus, õnnetu lõpp Djokovic kaitseb suure neliku kõikuvat trooni Tarbija Nõud saavad masinas puhtamaks Tartu Kohus nuhtles jultunud röövleid Tantsugurmee pakub peo nii kehale kui silmale Aleksandri tänava ökomajale paistab lootusekiir Haiglaklounid said hoogu juurde Parteide valimispingutused jõudsid näitusele Liblikas Ülikool taastas akadeemilise komisjoni Tartu linnavalitsus kutsub pakkujad maa peale Selgus valik parimaid kultuuri alal tegutsejaid Palmakol jäi kahest tehasest väheks Tähtvere koduköögis valmivad käsitööna toornäksid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Haiglaklounid said hoogu juurde

1 min lugemist
FOTO: Kristjan Teedema

Nelja-aastane Sten-Erik Ellermaa pidi eile haiglasse uuringutele minema. Valgetes kuubedes inimesed käisid muudkui uksest sisse ja välja ning kõik oli seal teistmoodi kui kodus.

Tellijale

Ühel hetkel läks uks jälle lahti ja sisse astusid doktorid, kel olid punased ninad peas. Nende arstikohvris olid hoopis teised asjad kui tavaliselt tohtritel. Küll nad mängisid palliga ja laulsid, küll puhusid seebimulle ning tegid ajalehepaberist binokli.

«Nad on niiii lahedad,» ütles Sten- Erik, kui haiglaklounide rõõmuvisiit lõppes. Lapsega haiglas kaasas olnud isa Urmas Ellermaa oli samuti veendunud, et nali aitab igas olukorras ning aitab ka last, kes peab haiglaseinte vahel olema. Haiglakloune ühendab mittetulundusühing Doktor Kloun, kes seisab ravil olevate laste kiirema paranemise eest.

28.01.2015 30.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto