Sisukord
Eesti
Postimees
30.01.2015
Eesti Kampaaniavigade edetabel Rahvastikuteadlane: töökohad kõigepealt Kommunismiohvrite memoriaal tuleb Maarjamäele Komisjon võtab ajateenijate laenuteema taas üles Erakonnad lubavad valimistel mullust lund Konkurentsivõime euroraha ähvardab pihustumine Riigikogu tühistas alaealiste abordipiirangu Male Lastekaitse Liit taunis kõurikut käsitlevat telelugu Kohus ei vabastanud Herman Simmi enne tähtaega Teerulliga kutsuti toetama originaalloomingut Eesti lühiuudised Piirivalve ajaloolised ülesvõtted kolisid filmiarhiivi Dilbert Tagakülg Horoskoop Eesti kokk katsus rammu toidumaailma vägevatega Majandus Komisjon võtab ajateenijate laenuteema taas üles Majanduse lühiuudised Eesti Pank võib hakata ostma riigifirmade võlakirju Erakonnad lubavad valimistel mullust lund Kuu aega vanurite külalistemajas elanud ärimees jättis arve maksmata Välismaa Hinne B—: EL näitas mullu Venemaa suhtes tavatut ühtsust Välismaa lühiuudised Hinded Euroopale: suhted USAga B+, immigratsioon D+ Arvamus Ukraina kangelane: me vajame hädasti abi, relvaabi! Indrek Kuus: Virve läks rikki Postimees 1930. aastal Carlos Ivan Vargas: e-Eesti ehk lihtsuse keerukus Juhtkiri: Strateegiline koostöö või taktikaline laristamine? Henrik Roonemaa: seda maja pole olemas, seda lille pole olemas Siim Ruul: Valimisdebatt ETVs — iga algus on raske Päeva karikatuur Kultuur Mustonenfest — barokk-punki, Kesk-Euroopat ja juudi müstikat Sport Spordi lühiuudised Vali tuul muutis laskmise loteriiks Kalev sai Balti liiga play-off’is raske võidu Rahvuskoondis raha eest: saab nii tulemuse kui ka lojaalsuse Tallinn Kommunismiohvrite memoriaal tuleb Maarjamäele Tarbija Hoopis teistmoodi Hiina Tartu Konguta vallavanem jätkab tööd Tisleritöö vajab teravat silma Tartu linn toetab Mariupoli haiglaid Aiaposti ladumine ja viimistlustööd pottsepaneiule raskusi ei valmista Juuksuripoissi ootab võistlus Venemaal Rahulolematus Tartu kunstimuuseumi direktori tegevusega jätkub Maanteeamet kaalub kahetasandilist Riia ringi Priit Pullerits: miks ma olen venelaste poolt? Vambola Tiik: taastame Raadi mõisa peahoone Preemia hoiab meeles teatrite ehitajat Aafriklased näitavad taset Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Tavaline ja turvaline teeb sind praegu närviliseks, vajad midagi pompoosset ja ekstravagantset. Võid käituda nagu püstihull, kuid just see teebki sind huvitavaks.

SÕNN Oled üsna kangekaelne elukas. Kui midagi pähe võtad, siis selle ka korda saadad. Tagajärjed sind ei huvita, küll aga protsessi kogemine.

KAKSIKUD Raha ja edu on sinu jaoks sünonüümid, mis käivad käsikäes. Tead, et raha tuleb ja läheb, ega muretse selle pärast liiga palju.

VÄHK Oled oma kirgede küüsis. Oled õnnelik, kuid samas võib sind tabada suur masendushoog. Otsid tasakaalu, et heleda leegiga mitte läbi põleda.

LÕVI Kes ütles, et elu peab alati lust ja lillepidu olema? Vahel on ja vahel ei ole. Kui ei ole, siis oled valmis näitama oma rikutud poolt.

NEITSI Kui tunned end puuri pandud lõvina, siis on aeg välja murda. Maailm ei tundu sind praegu mõistvat. Otsid ohuolukordi, et end välja elada.

KAALUD Võid solvuda, kuna sind tituleeritakse pealiskaudseks. Tunned, et ei soovi enam oma arvustajaga suhelda, ja õigesti teed.

SKORPION Kiirgad nagu päike ning sa ei jää märkamatuks. Oled intuitiivne, energiline ja ka humoorikalt dramaatiline. Selle kombinatsiooni abil lahendad kõik ühe käeliigutusega.

AMBUR Mida rohkem äriilma süvened, seda enam oled oma sõiduvees. Sinu jaoks ei ole see paks mets ega lagedaks raiutud ala, vaid paik, kust võrsub midagi suurepärast.

KALJUKITS Vajad millegagi tegelemist nagu õhku. Selle puudumine või edasilükkumine võib sind närviliseks teha. Millegi väljaütlemine lööb õhu klaariks.

VEEVALAJA Oled nagu kiiret traavi sõitev ratsu, kes võib aga ka peruks minna. Kõik sõltub tujust ja olukorrast. Sinuga koos olijatega juhtub alati midagi.

KALAD Praegu ei tasuks sinu küünte ja hammaste vahele sattuda, sest oled sõna otseses mõttes murdja. Tuled praegu igast olukorrast võitjana välja.

Seotud lood
    29.01.2015 31.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto