Kalev sai Balti liiga play-off’is raske võidu

Frank Elegar FOTO: Mihkel Maripuu

KORVPALL. BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond võitis eilses Balti liiga play-off’i avamängus Panevežyse Lietkabelise meeskonda küll 78:64, kuid kordusmäng tuleb asjaosaliste sõnul kindlasti raske. «14-punktiline vahe on väga libe tee,» tunnistas Kalevi peatreener Alar Varrak.

Tellijale Tellijale

Eilne play-off algas Saku suurhallis tasavägiselt: avaveerandi järel juhtis Kalev 17:16, poolajaks oli tablool viigiseis 35:35. Ka kolmanda veerandaja järel oleks võinud kaalukauss langeda emmale-kummale poole, sest Kalev oli tasavägises kohtumises 52:53 kaotusseisus. Viimane viik tuli tabloole seisul 57:57, kuid siis sopsas Martin Dorbek kaugviske, Frank Elegar lisas omalt poolt punktid ja ka Rain Veideman saatis teele tabava kolmese – seisuks 65:57.

Rohkem vastased Cramole ohtlikult lähedale enam ei saanudki ja lõppskooriks vormistati 14-punktiline edu, millega sõidetakse kordusmänguks Leetu. Kalevi poolt eile ühe resultatiivsema mehena 14 silma visanud Gregor Arbet tunnistas, et hoolimata kodusaalis saadud võidust ootab ees raske mäng.