Horoskoop

JÄÄR Sinu aasimine või pilkamine võib praegu kaasa tuua krahhi. Sa ei ole sellises meeleolus, et läheksid mänguga kaasa. Oled ka kangekaelne.

SÕNN Sinu juttu ei saa praegu liiga tõsiselt võtta, kuna räägitust üle poole võib olla nali. Paned sellega oma lähedaste huumorimeele proovile.

KAKSIKUD Näitad oma ärimehevaistu just siis, kui on õige aeg. See avab sulle nii mõnegi ukse ja akna. Oled ka mesikeelne, kuid mitte liiga.

VÄHK Oled seesmises segaduses ja võid endast üsna kentsaka mulje jätta. Tegelikult ei huvita sind, mida inimesed sinust arvavad.

LÕVI Mured muredeks, aga kas tasub nende pärast endale halle juukseid tekitada? Mured tulevad ja lähevad samamoodi nagu raha.

NEITSI Pealtnäha oled lustlik, aga seest võid üsna tõsine olla. Sulle ei anna rahu üks probleem, mis sind üsna otseselt puudutab. Näitad jamade tekkides, et oled intelligentne.

KAALUD Sa ei muretse võõraste murede pärast. Miks peaksid kandma lisakoormat, kui sul on enda koorem kanda. Mingil määral näitad egoismi.

SKORPION Kas huvitavad ideed on otsa lõppenud? Kui nii, siis vajab aju puhkust ja lõõgastust. Võimalik, et annad sind ära tüüdanud tööd kellelegi teisele.

AMBUR Sul võib ühe koha peal paigal püsimine tunduda üle jõu käivana. Suudad tegelda mitme asjaga korraga. Kaaslastele võib tunduda, et sul on kümme kätt ja mitu aju.

KALJUKITS Oskad tavaliselt oma ülekeevaid tundeid jaheduse maskiga varjata, kuid nüüd võib see raske olla. Satud kokku isikuga, kes sind nagu raamatut lehitseb.

VEEVALAJA Sa ei ole allaandja ega ka lootuse kaotaja. Naeratad ka siis, kui teiste arvates tuleks nutta. Tead, et soigumine ja pisarad elu edasi ei vii.

KALAD Oled oma sõnu väärt ja pead lepetest kinni. Sul õnnestub midagi märkimisväärset korda saata ja seda võidaks kajastada avalikkuses.

Seotud lood
31.01.2015 03.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto