Sisukord
Eesti
Tänane leht
02.02.2015
Eesti Male Mälumäng Eesti meenutab Tartu rahu aastapäeva Dilbert Tagakülg Taksode kokkupõrkes sai vigastada kolm inimest Rahvarinde ideoloogi lahkumine Meeldib, sest kõigile ei meeldi Erakonnad ei soostu ministrikohti ennustama Eesti lühiuudised Tallinna lennujaamas avanes Postimehe värav Päästeamet abistab meelsasti hättasattunud loomi Autovargad eelistavad Volkswageneid ja BMWsid Palju õnne Aseesimees ja juhatuse liige lahkusid RÜEst Horoskoop Politsei avastas täisvarustuses töötava narkolabori Majandus Toetada või mitte? Soojatootjad on vihased Eesti Energia statistikaäri peale Majanduse lühiuudised Tallinna börsil oli viie aasta parim jaanuar Välismaa Välismaa lühiuudised Moskvas põles kaks päeva ülikooli raamatukogu Kreeka tahab saada vahendajaks Ukraina ja Venemaa vahel Arvamus Vastulause: üksikkandidaadid on nördinud Ülo Kaasik: ka odav laen tuleb tagasi maksta Vahur Made: võit ja rahu Urve Eslas: masinlikkuse kurjus Juhtkiri: valimiseelne hoogtöö Postimees 1936. aastal Helga Kalm: oht ka Eesti julgeolekule Kultuur Käiku läheb kaks uut filmi Sport Spordi lühiuudised Kalev/Cramo andis Euroliiga tiimidele nippe Laskesuusatamises napib kõike, mida tipus vaja Heas vormis Djokovic on Austraalias ületamatu Tarbija Riik sunnib ettevõtteid pudeleid korjama Investeerimishoius on üsna mõttetu toode Tartu Tartu rahu tähistamine algas kõnekoosolekuga Restoranid pakuvad veebruaris suuri maitseelamusi Tartu avab täna 400,4 meetrit pika Ihaste silla Kolkjas kihutasid taas kelgud Koduta mees pälvib inimeste kaastunnet ja põlgust Puhja rahvas vaeb kooli tulevikku Kalle Muuli: see on esimene kord, kus tunnen, et peaks ise sekkuma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Meeldib, sest kõigile ei meeldi

3 min lugemist
Maire Aunaste peab kõnet nagu Ameerika senaator, Võru kultuurimaja Kannel saal on vagusi. Aunaste lubab, et kõige olulisem on julgeolek, siis tuleb rohkem raha rahvale kätte ja siis üksikvanemate elatisfond. FOTO: Tairo Lutter

Täitnud toona oma ammuse unistuse näitlejaks saada seisis Maire Aunaste vähem kui aasta tagasi, 1. aprillil Võru kultuurimaja Kannel laval, et monotükis «Äraaetud, kuid ülesmukitud» naerda eelkõige iseenda üle. Läinud reedel, kuu aega enne valimisi, seisis Aunaste taas samal laval. Täiesti uues rollis, millest polnud unistanudki. Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) Võru-, Valga- ja Põlvamaa esinumbrina, ilmutamata vähimatki soovi naerda iseenda, saalisolijate, lõunaeestlastest valijate ega tihti absurdiilmeliseks kiskuva valimiskampaania üle.

Tellijale Tellijale

Aasta algusest saadik pigem Kagu-Eestis elav Aunaste on kõik oma veebruariõhtud ära sisustanud rahvakohtumiste, külapidude ja ringsõitudega. Kui vabariigi aastapäev välja arvata.

«Mulle meeldib Aunaste juba selle pärast, et ta kõigile ei meeldi,» teatas särav noor pensionär Evi pärast pooleteisetunnist kontserti, mis tõi tasuta Võru rahva ette ansambli Soov. Tal on õigus – Aunaste kandideerimine sealkandis esinumbrina tõi pingeid erakonnas endaski, rääkimata konkurentidest. Seni on IRLi esitäht Lõuna-Eestis olnud Priit Sibul, kes nüüd armastatud-vihatud Aunaste taha teiseks lükati.

31.01.2015 03.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto