Sisukord
Uudised
Postimees
02.02.2015
Eesti Male Mälumäng Eesti meenutab Tartu rahu aastapäeva Dilbert Tagakülg Taksode kokkupõrkes sai vigastada kolm inimest Rahvarinde ideoloogi lahkumine Meeldib, sest kõigile ei meeldi Erakonnad ei soostu ministrikohti ennustama Eesti lühiuudised Tallinna lennujaamas avanes Postimehe värav Päästeamet abistab meelsasti hättasattunud loomi Autovargad eelistavad Volkswageneid ja BMWsid Palju õnne Aseesimees ja juhatuse liige lahkusid RÜEst Horoskoop Politsei avastas täisvarustuses töötava narkolabori Majandus Toetada või mitte? Soojatootjad on vihased Eesti Energia statistikaäri peale Majanduse lühiuudised Tallinna börsil oli viie aasta parim jaanuar Välismaa Välismaa lühiuudised Moskvas põles kaks päeva ülikooli raamatukogu Kreeka tahab saada vahendajaks Ukraina ja Venemaa vahel Arvamus Vastulause: üksikkandidaadid on nördinud Ülo Kaasik: ka odav laen tuleb tagasi maksta Vahur Made: võit ja rahu Urve Eslas: masinlikkuse kurjus Juhtkiri: valimiseelne hoogtöö Postimees 1936. aastal Helga Kalm: oht ka Eesti julgeolekule Kultuur Käiku läheb kaks uut filmi Sport Spordi lühiuudised Kalev/Cramo andis Euroliiga tiimidele nippe Laskesuusatamises napib kõike, mida tipus vaja Heas vormis Djokovic on Austraalias ületamatu Tarbija Riik sunnib ettevõtteid pudeleid korjama Investeerimishoius on üsna mõttetu toode Tartu Tartu rahu tähistamine algas kõnekoosolekuga Restoranid pakuvad veebruaris suuri maitseelamusi Tartu avab täna 400,4 meetrit pika Ihaste silla Kolkjas kihutasid taas kelgud Koduta mees pälvib inimeste kaastunnet ja põlgust Puhja rahvas vaeb kooli tulevikku Kalle Muuli: see on esimene kord, kus tunnen, et peaks ise sekkuma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Koduta mees pälvib inimeste kaastunnet ja põlgust

3 min lugemist
Rahu 15 maja ukseesine, mis on sel talvel olnud jalutu Ennu üks ööbimispaiku. FOTO: MARGUS ANSU/PM/SCANPIX BALTICS

Eelmisel kolmapäeval oli  Aardla Säästumarketi juures passiva jalutu mehe Ennu seisund sedavõrd sant, et semud kutsusid kiirabi. Enn viidi haiglasse. Paljud ohkasid kergendusega: muret Ennu pärast nüüd korraks vähem.

Tellijale Tellijale

Päev varem oli toimetusse helistanud Rahu 15 maja elanik Silvia Tamm, kes teab Ennu palju aastaid. «No midagi tuleb ette võtta selle Ennuga,» oli ta rahulolematu.

Ratastoolimees Enn oli viimasel ajal maganud Rahu 15 maja tagaukse juurde ehitatud kaldteel või siis postkastide juures trepikojas, kui tal õnnestus sisse pääseda.

«Ta on roojane ja täiu täis, kuude kaupa pesemata, haiseb, kakajunnid vedelavad sealsamas. Ma ei julge poodigi minna, postiljon kardab teda,» rääkis Silvia Tamm, nii nagu asjad olid. «Kuidas on võimalik, et mitte keegi, ei politsei, ei sotsiaaltöötajad, mitte keegi ei suuda midagi ära teha selleks, et selline olukord lõpeks.»

31.01.2015 03.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto