Sisukord
Tartu
Postimees
02.02.2015
Eesti Male Mälumäng Eesti meenutab Tartu rahu aastapäeva Dilbert Tagakülg Taksode kokkupõrkes sai vigastada kolm inimest Rahvarinde ideoloogi lahkumine Meeldib, sest kõigile ei meeldi Erakonnad ei soostu ministrikohti ennustama Eesti lühiuudised Tallinna lennujaamas avanes Postimehe värav Päästeamet abistab meelsasti hättasattunud loomi Autovargad eelistavad Volkswageneid ja BMWsid Palju õnne Aseesimees ja juhatuse liige lahkusid RÜEst Horoskoop Politsei avastas täisvarustuses töötava narkolabori Majandus Toetada või mitte? Soojatootjad on vihased Eesti Energia statistikaäri peale Majanduse lühiuudised Tallinna börsil oli viie aasta parim jaanuar Välismaa Välismaa lühiuudised Moskvas põles kaks päeva ülikooli raamatukogu Kreeka tahab saada vahendajaks Ukraina ja Venemaa vahel Arvamus Vastulause: üksikkandidaadid on nördinud Ülo Kaasik: ka odav laen tuleb tagasi maksta Vahur Made: võit ja rahu Urve Eslas: masinlikkuse kurjus Juhtkiri: valimiseelne hoogtöö Postimees 1936. aastal Helga Kalm: oht ka Eesti julgeolekule Kultuur Käiku läheb kaks uut filmi Sport Spordi lühiuudised Kalev/Cramo andis Euroliiga tiimidele nippe Laskesuusatamises napib kõike, mida tipus vaja Heas vormis Djokovic on Austraalias ületamatu Tarbija Riik sunnib ettevõtteid pudeleid korjama Investeerimishoius on üsna mõttetu toode Tartu Tartu rahu tähistamine algas kõnekoosolekuga Restoranid pakuvad veebruaris suuri maitseelamusi Tartu avab täna 400,4 meetrit pika Ihaste silla Kolkjas kihutasid taas kelgud Koduta mees pälvib inimeste kaastunnet ja põlgust Puhja rahvas vaeb kooli tulevikku Kalle Muuli: see on esimene kord, kus tunnen, et peaks ise sekkuma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kolkjas kihutasid taas kelgud

2 min lugemist
Tõukekelguvõistlusel osalenud nooremad spordihuvilised näitasid, et oskavad traditsioonilisel moel üsna osavalt edasi liikuda. FOTO: Risto Mets

Hoolimata viimaste aastate viletsavõitu talvedest hoitakse Peipsi ääres tõukekelguliiklust au sees. Eile peeti Kolkjas tõukekelkudel ka traditsioonilist võistlust.

Tellijale Tellijale

«Vallavalitsus on teinud suurepärast tööd, teed on kelgutamiseks väga heas korras,» osutas Kolkja Kelgu võistlust juhtinud spordiajakirjanik Ivar Jurtšenko jäisele tänavale, kus võistlust peeti.

Märkus oli asjakohane, sest lund on tänavu napilt ja ilmataat kostitas korraldajaid päev varem vihmasajuga. Viimase hetkeni püsis õhus oht, et üritus tuleb ära jätta. Pühapäeva hommikul leiduski jääd üksnes sellel ühel teelõigul, kus lõpuks võistlema asuti.

31.01.2015 03.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto