Sisukord
Eesti
Postimees
02.02.2015
Eesti Male Mälumäng Eesti meenutab Tartu rahu aastapäeva Dilbert Tagakülg Taksode kokkupõrkes sai vigastada kolm inimest Rahvarinde ideoloogi lahkumine Meeldib, sest kõigile ei meeldi Erakonnad ei soostu ministrikohti ennustama Eesti lühiuudised Tallinna lennujaamas avanes Postimehe värav Päästeamet abistab meelsasti hättasattunud loomi Autovargad eelistavad Volkswageneid ja BMWsid Palju õnne Aseesimees ja juhatuse liige lahkusid RÜEst Horoskoop Politsei avastas täisvarustuses töötava narkolabori Majandus Toetada või mitte? Soojatootjad on vihased Eesti Energia statistikaäri peale Majanduse lühiuudised Tallinna börsil oli viie aasta parim jaanuar Välismaa Välismaa lühiuudised Moskvas põles kaks päeva ülikooli raamatukogu Kreeka tahab saada vahendajaks Ukraina ja Venemaa vahel Arvamus Vastulause: üksikkandidaadid on nördinud Ülo Kaasik: ka odav laen tuleb tagasi maksta Vahur Made: võit ja rahu Urve Eslas: masinlikkuse kurjus Juhtkiri: valimiseelne hoogtöö Postimees 1936. aastal Helga Kalm: oht ka Eesti julgeolekule Kultuur Käiku läheb kaks uut filmi Sport Spordi lühiuudised Kalev/Cramo andis Euroliiga tiimidele nippe Laskesuusatamises napib kõike, mida tipus vaja Heas vormis Djokovic on Austraalias ületamatu Tarbija Riik sunnib ettevõtteid pudeleid korjama Investeerimishoius on üsna mõttetu toode Tartu Tartu rahu tähistamine algas kõnekoosolekuga Restoranid pakuvad veebruaris suuri maitseelamusi Tartu avab täna 400,4 meetrit pika Ihaste silla Kolkjas kihutasid taas kelgud Koduta mees pälvib inimeste kaastunnet ja põlgust Puhja rahvas vaeb kooli tulevikku Kalle Muuli: see on esimene kord, kus tunnen, et peaks ise sekkuma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aseesimees ja juhatuse liige lahkusid RÜEst

1 min lugemist

Aseesimees Peeter Reemann ja juhatuse liige Imre Termonen teatasid lahkumisest laupäeval, Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) esimesel sünnipäeval.

Tellijale Tellijale

Virumaa Nädalalehe teatel viitasid mõlemad lahkumisteates sellele, et ei ole nõus ega rahul läbipaistvusega erakonnas ja juhatuses ega erakonna juhtimisega. Nii Reemann, Termonen kui Ojuland kuulusid varem Reformierakonda. RÜE-l on kaks aseesimeest, erakonna esimees on Kristiina Ojuland.

RÜE pressiesindaja rõhutas, et lahkunud erakonnaliikmed ei kandideerinud riigikokku. «Värske poliitilise jõu loomine ja arendamine sellal, kui riigis valitseb erakordne vajadus muutuste järele ja olemasolevad erakonnad on huvitatud jõupositsiooni säilitamisest, on raske töö,» ütles juhatuse aseesimees Evelyn Danilov pressiesindaja vahendusel. «Täiesti mõistetavalt saab inimestel eri aegadel otsa aja- ja jõuressurss. Oleme kõik tundnud seda pinget.»

31.01.2015 03.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto