Sisukord
Eesti
Tänane leht
02.02.2015
Eesti Male Mälumäng Eesti meenutab Tartu rahu aastapäeva Dilbert Tagakülg Taksode kokkupõrkes sai vigastada kolm inimest Rahvarinde ideoloogi lahkumine Meeldib, sest kõigile ei meeldi Erakonnad ei soostu ministrikohti ennustama Eesti lühiuudised Tallinna lennujaamas avanes Postimehe värav Päästeamet abistab meelsasti hättasattunud loomi Autovargad eelistavad Volkswageneid ja BMWsid Palju õnne Aseesimees ja juhatuse liige lahkusid RÜEst Horoskoop Politsei avastas täisvarustuses töötava narkolabori Majandus Toetada või mitte? Soojatootjad on vihased Eesti Energia statistikaäri peale Majanduse lühiuudised Tallinna börsil oli viie aasta parim jaanuar Välismaa Välismaa lühiuudised Moskvas põles kaks päeva ülikooli raamatukogu Kreeka tahab saada vahendajaks Ukraina ja Venemaa vahel Arvamus Vastulause: üksikkandidaadid on nördinud Ülo Kaasik: ka odav laen tuleb tagasi maksta Vahur Made: võit ja rahu Urve Eslas: masinlikkuse kurjus Juhtkiri: valimiseelne hoogtöö Postimees 1936. aastal Helga Kalm: oht ka Eesti julgeolekule Kultuur Käiku läheb kaks uut filmi Sport Spordi lühiuudised Kalev/Cramo andis Euroliiga tiimidele nippe Laskesuusatamises napib kõike, mida tipus vaja Heas vormis Djokovic on Austraalias ületamatu Tarbija Riik sunnib ettevõtteid pudeleid korjama Investeerimishoius on üsna mõttetu toode Tartu Tartu rahu tähistamine algas kõnekoosolekuga Restoranid pakuvad veebruaris suuri maitseelamusi Tartu avab täna 400,4 meetrit pika Ihaste silla Kolkjas kihutasid taas kelgud Koduta mees pälvib inimeste kaastunnet ja põlgust Puhja rahvas vaeb kooli tulevikku Kalle Muuli: see on esimene kord, kus tunnen, et peaks ise sekkuma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erakonnad ei soostu ministrikohti ennustama

2 min lugemist

Postimees uuris parlamendierakondadelt, kes võiksid olla nende ministrikandidaadid ja võimalikud varuvariandid. Erakonnad ei soostunud spekuleerima ministrikohtade täpse jaotuse üle, kuna kõik sõltuvat valimistulemustest.

Tellijale Tellijale

Reformierakonna peasekretär Martin Kukk hoidus partei võimalikest ministrikandidaatidest kõneldes hinnangutest, kuid märkis, et uuenenud Reformierakonnas on ministrikandidaatide rivi pikk.

«Valimiste võitjaerakond moodustab järgmise valitsuse, seega sõltub sellest paljuski valitsuskabineti koosseis. Reformierakonna valimisvõidu korral jätkab peaministrina Taavi Rõivas,» jäi Kukk napisõnaliseks. Ta märkis, et ülejäänud portfellide jaotus sõltub valitsusläbirääkimistest. «Uuenenud Reformierakonnas on ministrikandidaatide rivi pikk,» lausus Kukk.

31.01.2015 03.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto