Sisukord
Eesti
Tänane leht
03.02.2015
Eesti Dilbert Mälumäng Palju õnne Horoskoop Pinged võimuliidus koguvad hoogu Male Tagakülg Eesti lühiuudised 0302esikas Tartu rahulepingu sõlmimisest möödus 95 aastat Assar Pauluse uurimisega tehti ajalugu Ratastooli-Andu pidas orja Eest luteri kirik sai uue juhi Katkistes peredes kasvavad katkised lapsed Taavi Rõivas tikub koolidesse Majandus Majanduse lühiuudised Klaipedast ostetud gaasi saab Eestisse tuua vaid paar nädalat aastas Välismaa Venemaa homoseksuaalid peavad valima: istud vagusi või saad peksa Peagi stardib tulevane kosmosetakso Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1930. aastal: kas kommunistide uus ohver? Juhtkiri: lapse huvid eelkõige Mart Luik: uhked, aga vaesed Päeva karikatuur Liisa Berezkin: ISIS – mida näeb Jaapani ühiskond? Taavi Minnik: kas Putin saadab «batka» pensionile? Ivar Raig: kuidas vasakpööre Kreekas mõjutab eurot? Kultuur Kultuuriuudiste veerg Sport Spordi lühiuudised Eeskuju kõrvale läbi aegade parimaks ja palju raha Zahkna: Otepää medalid võtsid MMi pinge maha Suvisel MMil kõrget kohta jahtiv Ploomipuu läheb olümpiale kulla järele Tallinn Linn tahab ehitust kaitsealaga takistada Tallinna lühiuudised Tartu Tartu rahu aastapäev algas langenute mälestamisega Juhid võtsid uue silla ruttu omaks Tõrvandi päästekomando kolis Tartusse Ülikool meelitab tasuta kursustega Flybe ja Tartu linn panid seljad kokku Tartu lennujaamal oli hea aasta Paul Ariste elutööd kajastab näitus Gert Kullamäe: tahaks loota, et meestel on euromängu valus kaotus unustatud Lastehaigla tänab kängurutooli ja teiste kinkide eest Kergtee kasvab suvel pikemaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Kas kuskil mujal oleks elu parem? Võib olla, kuid võib ka mitte olla. Sul võib olla varasemast nii negatiivseid kui ka positiivseid kogemusi, kuid praegu jääd neutraalseks.

SÕNN Kui oled mingi seisukoha võtnud, on sind raske paigast liigutada. Usud, et oled õigel teel. Mingi strateegia võib edu tuua, teine aga tagasilööke anda.

KAKSIKUD Oled valmis võitlema rahu ja üksmeele eest. Demokraatias loeb enamuse otsus ning võid sattuda lõppotsustaja rolli.

VÄHK Igapäevaelu seguneb ulmeliste plaanidega. Ei olegi kõige halvem variant, kui võtta arvesse, et seas on midagi sellist, mida mõningase kapitali kogumisega saad ellu viia.

LÕVI Oled talvest tüdinenud ja vajad poputamist. Sa ei keela endale midagi, sest oled hea ja parema ära teeninud. Ootad, et lähedased annaksid sulle aega iseendaga tegelda.

NEITSI Tead, millal suu kinni hoida, millal rääkida ja millal tegutseda. Õigete momentide tabamine lubab sul edasi liikuda võimsa galopiga.

KAALUD Võid solvuda, kuid kaua sa viha ei pea, sest see rikub sinu enda tuju. Pigem pühid juhtunu mälust ja elad õnnelikult edasi.

SKORPION Kui keegi sigatseb, on sinu asi ta korrale kutsuda. Mida kiiremini seda teed, seda parem nii sulle endale kui ka teistele. Mingeid süümekaid sa ei tunne.

AMBUR Kui oled unistanud kogu maailma valitsemisest, siis mingis mõttes võib see praegu teoks saada. Sind kiidetakse ja ülistatakse sinu elu ja inimeste tundmise oskuse tõttu.

KALJUKITS Kui oled esmalt valesti teinud, siis katsetad uuesti ja keegi ei pane seda sulle pahaks. Lased käiku uued ja varasemast kavalamad võtted, mis peaksid sulle edu tagama.

VEEVALAJA Igast masti intrigandid tunduvat olevat aktiveerunud. Nad võivad ka sinu peal oma inimkatseid läbi viia, kuid nad ei tea, mis puust tehtud oled.

KALAD Sul õnnestub end näidata võimalikult heas valguses ning saad lõppkokkuvõttes oma tahtmise. Samas ei karda sa mõne vea korral abi ja nõu paluda.

Seotud lood
    02.02.2015 04.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto