N, 26.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Kas kuskil mujal oleks elu parem? Võib olla, kuid võib ka mitte olla. Sul võib olla varasemast nii negatiivseid kui ka positiivseid kogemusi, kuid praegu jääd neutraalseks.

SÕNN Kui oled mingi seisukoha võtnud, on sind raske paigast liigutada. Usud, et oled õigel teel. Mingi strateegia võib edu tuua, teine aga tagasilööke anda.

KAKSIKUD Oled valmis võitlema rahu ja üksmeele eest. Demokraatias loeb enamuse otsus ning võid sattuda lõppotsustaja rolli.

VÄHK Igapäevaelu seguneb ulmeliste plaanidega. Ei olegi kõige halvem variant, kui võtta arvesse, et seas on midagi sellist, mida mõningase kapitali kogumisega saad ellu viia.

LÕVI Oled talvest tüdinenud ja vajad poputamist. Sa ei keela endale midagi, sest oled hea ja parema ära teeninud. Ootad, et lähedased annaksid sulle aega iseendaga tegelda.

NEITSI Tead, millal suu kinni hoida, millal rääkida ja millal tegutseda. Õigete momentide tabamine lubab sul edasi liikuda võimsa galopiga.

KAALUD Võid solvuda, kuid kaua sa viha ei pea, sest see rikub sinu enda tuju. Pigem pühid juhtunu mälust ja elad õnnelikult edasi.

SKORPION Kui keegi sigatseb, on sinu asi ta korrale kutsuda. Mida kiiremini seda teed, seda parem nii sulle endale kui ka teistele. Mingeid süümekaid sa ei tunne.

AMBUR Kui oled unistanud kogu maailma valitsemisest, siis mingis mõttes võib see praegu teoks saada. Sind kiidetakse ja ülistatakse sinu elu ja inimeste tundmise oskuse tõttu.

KALJUKITS Kui oled esmalt valesti teinud, siis katsetad uuesti ja keegi ei pane seda sulle pahaks. Lased käiku uued ja varasemast kavalamad võtted, mis peaksid sulle edu tagama.

VEEVALAJA Igast masti intrigandid tunduvat olevat aktiveerunud. Nad võivad ka sinu peal oma inimkatseid läbi viia, kuid nad ei tea, mis puust tehtud oled.

KALAD Sul õnnestub end näidata võimalikult heas valguses ning saad lõppkokkuvõttes oma tahtmise. Samas ei karda sa mõne vea korral abi ja nõu paluda.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles