Sisukord
Uudised
Tänane leht
03.02.2015
Eesti Dilbert Mälumäng Palju õnne Horoskoop Pinged võimuliidus koguvad hoogu Male Tagakülg Eesti lühiuudised 0302esikas Tartu rahulepingu sõlmimisest möödus 95 aastat Assar Pauluse uurimisega tehti ajalugu Ratastooli-Andu pidas orja Eest luteri kirik sai uue juhi Katkistes peredes kasvavad katkised lapsed Taavi Rõivas tikub koolidesse Majandus Majanduse lühiuudised Klaipedast ostetud gaasi saab Eestisse tuua vaid paar nädalat aastas Välismaa Venemaa homoseksuaalid peavad valima: istud vagusi või saad peksa Peagi stardib tulevane kosmosetakso Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1930. aastal: kas kommunistide uus ohver? Juhtkiri: lapse huvid eelkõige Mart Luik: uhked, aga vaesed Päeva karikatuur Liisa Berezkin: ISIS – mida näeb Jaapani ühiskond? Taavi Minnik: kas Putin saadab «batka» pensionile? Ivar Raig: kuidas vasakpööre Kreekas mõjutab eurot? Kultuur Kultuuriuudiste veerg Sport Spordi lühiuudised Eeskuju kõrvale läbi aegade parimaks ja palju raha Zahkna: Otepää medalid võtsid MMi pinge maha Suvisel MMil kõrget kohta jahtiv Ploomipuu läheb olümpiale kulla järele Tallinn Linn tahab ehitust kaitsealaga takistada Tallinna lühiuudised Tartu Tartu rahu aastapäev algas langenute mälestamisega Juhid võtsid uue silla ruttu omaks Tõrvandi päästekomando kolis Tartusse Ülikool meelitab tasuta kursustega Flybe ja Tartu linn panid seljad kokku Tartu lennujaamal oli hea aasta Paul Ariste elutööd kajastab näitus Gert Kullamäe: tahaks loota, et meestel on euromängu valus kaotus unustatud Lastehaigla tänab kängurutooli ja teiste kinkide eest Kergtee kasvab suvel pikemaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lastehaigla tänab kängurutooli ja teiste kinkide eest

2 min lugemist
Üks noorte annetuste toel soetatud kängurutool on praegu vastsündinute osakonna palatis, kus kosuvad seitsmenädalased kaksikud Lenna ja Georg. FOTO: Kalev Saar

Tartu ülikooli lastekliinikule head soovijate hulgas on palju lapsi ja noori. See läheb kliiniku meeskonnale eriti korda. Annetusi jõudis lastehaiglasse veel jaanuariski.

Tellijale Tellijale

«Me tahame kõiki inimesi tänada ja tunnustada,» ütles lastekliiniku juhataja professor Vallo Tillmann. «On liigutav, et ühed lapsed märkavad teisi, haigeid lapsi, ja annetavad või meisterdavad midagi nende heaks.»

Lähte ühisgümnaasiumi abiturientide ettevõetud heategevuskampaania oli näiteks pühendatud enneaegsetele lastele. Noored toetasid kängurutoolide soetamist. Samuti kogusid nad kootud ja heegeldatud sokke ja mütsikesi.

Üks kängurutool, mille hind on 800 eurot, on praegu ühes vastsündinute osakonna palatis, kus kosuvad seitsmenädalased kaksikud Lenna ja Georg. Sellises toolis saab lapsevanem oma lapsi kehasoojusega rahustada ja uinutada ning ka ise puhata.

02.02.2015 04.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto