Zahkna: Otepää medalid võtsid MMi pinge maha

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise lahtistel Euroopa meistrivõistlustel saavutas Eesti võistkond juunioride segateates viienda koha. Võitjaks kroonitud Venemaale kaotas Eesti 4.37,4. Hõbemedali võitsid prantslased, kolmandaks tuli Ukraina. Eesti koondise koosseisu kuulusid Meril Beilmann, Tuuli Tomingas, Johan Talihärm ja Rene Zahkna. Kamba peale kasutati ära 15 varupadrunit ja tehti kolm trahviringi FOTO: Kristjan Teedema

Otepääl täna lõppeval laskesuusatamise EMil juunioride arvestuses kaks hõbemedalit võitnud Rene Zahknat ootab veel viimane omaealiste tiitlivõistlus – kahe nädala pärast peetakse Valgevenes legendaarses Raubitši laskesuusatamise keskuses juunioride MM. Zahkna sõnul saab ta seal startida pingevabalt, kuna medalivõitude eesmärk sai juba EMil täidetud.

Tellijale Tellijale

«Olen kolmel eelmisel aastal võitnud kaks omavanuste tiitlivõistluste medalit ning lootsin, et see õnnestub ka tänavu,» rääkis ta. Samas näitas EM, et medali võitmiseks on eestlasel kõik võimalused ka MMil, sest võrreldes Otepää võistlusega pole väga palju tõsiseid konkurente lisandumas.

02.02.2015 04.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto