Sisukord
Eesti
Postimees
04.02.2015
Eesti Mälumäng Male Keeleinspektsioon uurib Maardu linnapea riigikeele oskust Palju õnne Eesti filmis pole põhjust kahelda Postimehega hakkab kino saama Täna esimene valimisväitlus Noore teadlase preemia sai geeniteadlane Lili Milani Saaremaal põles plastitehas suure leegiga Umbes pooled vägistamissüüdistused reisilaevadel kohtusse ei jõua 0402esikas IRL võitleb taas kalleima saadikukoha eest Eesti lühiuudised Horoskoop Tagakülg Dilbert Kaitseliit tahaks kodudesse rohkem relvi Majandus Majanduse lühiuudised Majanduse lühiuudised Pangad on saanud esimesed tagasilöögid Välismaa Timmermans: pagulaste probleemist ei pääse keegi Kreeka liidrid otsivad kokkulepet Lääs liigub lähemale Ukrainale sõjalise abi andmisele Rindel õpitud: kõige tähtsam on ise ellu jääda! USA leetripaanikale lisandub vaktsiiniparanoia Arvamus Marti Aavik: suur siht? Olev Remsu: Savisaar ümberpiiratud Ain Aaviksoo: patsienti aitab tugev tervishoiuvõrk, mitte tervishoiutoru Postimees 1933. aastal: Hitler «ei idealiseeri sõda» Juhtkiri: Ukraina vajab relvaabi Lugeja kiri: sõnavabadus ja ajuvabadus Mart Raudsaar: palju kisa, vähe villa Kultuur Eesti filmis pole põhjust kahelda Sport Teatevõistkonnad lõpetasid EMi 9. kohaga Spordi lühiuudised Kui kõik ei lähe nii, nagu tahaks ehk vastuolulisest hooajast võib ka positiivset leida Eesti naiskond – must hobune ja soosik Rock näitas võimu, Tarvas võitles, ülejäänud langesid Tallinn Keeleinspektsioon uurib Maardu linnapea riigikeele oskust Tartu Libastumine linnavalitsuse trepikojas lõppes kipsiga Mullu valminud parimaid hooneid iseloomustab läbimõeldus Tartusse plaanitakse luua riigikaitsegümnaasium Saalihokkarid tahavad play-off’i Hooletu kütmine võib viia elu Tamme gümnaasium saab riigile, koolimaja jääb linnale Saab tantsupõrandast me paradiis ehk viis selfit meelelahutusstaaridega Mihkel Raud: mõjun ilmselt kõige usutavamana kultuurivaldkonnas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Tegeled vastassugupoole lahkamisega. See tegevus on korraga nii nörritav kui ka ärritav. Tood mängu ka armukadeduse, kuid see on vaid katse eesmärgil.

SÕNN Sul on pärast pikka teadmistekogumist olemas vahendid, mille abil saad täiesti hullu plaani ellu viia. Keegi võib sind selle tõttu metsikuks tembeldada.

KAKSIKUD Keegi võib sind väga põhjalikult välja vihastada. Näitad oma jõhkramat poolt, mis paneb nii mõnegi sinu lähikonnas kaabut kergitama.

VÄHK Naudid erinevaid kogemusi ja sobitad need varasemasse elumustrisse. Oled praegu seikleja, kes vajab liikumist ja katsetamist.

LÕVI Keegi ei saa enam aru, kas räägid tõsiselt või on see lihtsalt jabur nali. Pead olema ettevaatlik nendega, kel huumorisoon üldse puudub.

NEITSI Paned enda ümber kõik tegutsema, seejuures ise ei pea sa enam pingutama. Kaaslased ei pruugi sinu fenomeni jälile jõuda ja osa neist võib vimma pidama hakata.

KAALUD Paned elu nüansse rohkem tähele ja teed märkusi, mis on üsna otsekohesed. Need võivad haavata, kuid samas muudavad inimsuhted selgemaks.

SKORPION Maailm suudab sind üllatada ka siis, kui arvasid, et kõik üllatused on otsa lõppenud. Isegi unenäod võivad nüüd täide minna.

AMBUR Sööstad võitlusse nagu peata kana, kuid väljud võitjana. Tekitad sellega nii üldist imestust kui ka kadedust. Kuna kulged praegu oma rada, siis on sinust raske aru saada.

KALJUKITS Elu pakub ühel hetkel orgu laskumist ja saad end lõdvaks lasta, kohe pärast seda aga tuleb raske mäkketõus. Oskad iga hetke nautida.

VEEVALAJA Oled rahvahulkade teenistuses ja suudad olla innustajaks. Õpetad ka teisi rasketes olukordades mitte alla andma, vaid omal viisil edasi rühkima.

KALAD Võimalik, et oled oma nina toppinud sinna, kuhu ei ole palutud. Probleemiks ei ole mitte vastu nina saamine, vaid see, et sinu uudishimu jäi rahuldamata.

Seotud lood
    03.02.2015 05.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto