Sisukord
Välismaa
Postimees
04.02.2015
Eesti Mälumäng Male Keeleinspektsioon uurib Maardu linnapea riigikeele oskust Palju õnne Eesti filmis pole põhjust kahelda Postimehega hakkab kino saama Täna esimene valimisväitlus Noore teadlase preemia sai geeniteadlane Lili Milani Saaremaal põles plastitehas suure leegiga Umbes pooled vägistamissüüdistused reisilaevadel kohtusse ei jõua 0402esikas IRL võitleb taas kalleima saadikukoha eest Eesti lühiuudised Horoskoop Tagakülg Dilbert Kaitseliit tahaks kodudesse rohkem relvi Majandus Majanduse lühiuudised Majanduse lühiuudised Pangad on saanud esimesed tagasilöögid Välismaa Timmermans: pagulaste probleemist ei pääse keegi Kreeka liidrid otsivad kokkulepet Lääs liigub lähemale Ukrainale sõjalise abi andmisele Rindel õpitud: kõige tähtsam on ise ellu jääda! USA leetripaanikale lisandub vaktsiiniparanoia Arvamus Marti Aavik: suur siht? Olev Remsu: Savisaar ümberpiiratud Ain Aaviksoo: patsienti aitab tugev tervishoiuvõrk, mitte tervishoiutoru Postimees 1933. aastal: Hitler «ei idealiseeri sõda» Juhtkiri: Ukraina vajab relvaabi Lugeja kiri: sõnavabadus ja ajuvabadus Mart Raudsaar: palju kisa, vähe villa Kultuur Eesti filmis pole põhjust kahelda Sport Teatevõistkonnad lõpetasid EMi 9. kohaga Spordi lühiuudised Kui kõik ei lähe nii, nagu tahaks ehk vastuolulisest hooajast võib ka positiivset leida Eesti naiskond – must hobune ja soosik Rock näitas võimu, Tarvas võitles, ülejäänud langesid Tallinn Keeleinspektsioon uurib Maardu linnapea riigikeele oskust Tartu Libastumine linnavalitsuse trepikojas lõppes kipsiga Mullu valminud parimaid hooneid iseloomustab läbimõeldus Tartusse plaanitakse luua riigikaitsegümnaasium Saalihokkarid tahavad play-off’i Hooletu kütmine võib viia elu Tamme gümnaasium saab riigile, koolimaja jääb linnale Saab tantsupõrandast me paradiis ehk viis selfit meelelahutusstaaridega Mihkel Raud: mõjun ilmselt kõige usutavamana kultuurivaldkonnas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Timmermans: pagulaste probleemist ei pääse keegi

3 min lugemist
Euroopa Komisjoni esimene asepresident Frans Timmermans. FOTO: Liis Treimann

Mida teeksite teie, kui oleksite süürlane, kellel on valida kodumaal hukkumise ja välismaal uute võimaluste otsimise vahel, pärib eile Tallinna külastanud Euroopa Komisjoni esimene asepresident Frans Timmermans. Ta leiab, et süürlasi ei saa süüdistada teise variandi valimises, küll aga peab Euroopa Liit leidma ühise lahenduse nende juurest abi otsivate pagulastega toime tulemiseks.

Tellijale Tellijale

Päev tagasi Riias märkisite, et seisame silmitsi suure pahatahtlikkuse kriisiga: vaenulikud ollakse juutide, moslemite ja isegi naiste suhtes. Miks me sellisesse olukorda jõudnud oleme?

Alati, kui Euroopa on kriisis, kui on majanduslikult raske, välis- või siseoht, hakkame otsima patuoinast. See ei ole kunagi meie ise, vaid «keegi teine». Esimesed, kes süü enda kraesse saavad, on vähemused. Juudid on alati esimesed. Nüüd on meil uusi vähemusi, nagu näiteks moslemid, ka neist on tehtud süüdlased.

03.02.2015 05.02.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto