E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Elu tundub võitlusena vaid seni, kuni sa mõtteid ei muuda. Pärast negatiivsuse ketramise lõpetamist on märgatavalt kergem tunne.

SÕNN Kui kahtled, siis jäta tegemata. Üsna pea näed, et see oli õige samm ja hoidsid ära suure jama. Püüad juurutada demokraatiat seal, kus seda varem tehtud ei ole.

KAKSIKUD Sa ei viitsi süüvida maailma asjadesse, sest sul on praegu oma eluga tegemist. Niipea kui üks jama on otsa lõppenud, algab kohe uus. Sa ei tea, kas nutta või naerda.

VÄHK Üks väga segane lugu – pilt pakub ühte, kuid selle taga toimuv lubab aimata midagi muud. Mõistad, et kõik sai alguse siis, kui sa ise alt ära hüppasid. Pead korda looma.

LÕVI Keegi sinu lähedastest võib mingi fanaatiku küüsi langeda ning teed kõik, et teda päästa. Fassaad variseb ja kõik saavad üsna suure üllatuse osaliseks.

NEITSI Puhtad eesmärgid ei pruugi kõige puhtamad olla. Saad millegi sellise jälile, mis tekitab kõhedust. Tuled olukorrast auga välja, kui suudad pea külma hoida.

KAALUD Mida kevade poole, seda romantilisemaks muutud. Kui oled mingit südant põksuma panevat tegevust või kohtumist edasi lükanud, siis nüüd on selleks õige aeg.

SKORPION Kargad koos teistega lõbusas meeleolus ringi, kuid üsna varsti tüütab see sind ära. Vajad tegevust, mis sinu vaimu turgutaks ja terava hoiaks.

AMBUR Õpid midagi uut ja asud seda kiiresti ellu rakendama. Sellel võivad olla kahesugused tagajärjed. Sind kas usaldatakse täielikult või ei usaldata üldse.

KALJUKITS Võid olla kõrk ja mõnevõrra jõhker, kuid just need omadused tekitavad praegu sinu vastu huvi. Eriti kuum kaup oled vastassoo seas.

VEEVALAJA Kui sinu käsi on poliitikas, siis mängi julget mängu. Vaid nii saad sõna sekka öelda ja sind võetakse kuulda. Ära siiski liiga laveerivaks muutu.

KALAD Püüad olla rafineeritud, kuid see maski kandmine ei kuku sul just eriti hästi välja. Pigem tahaksid murda sissejuurdunud käitumismustreid.

Tagasi üles