Sisukord
Eesti
Postimees
06.02.2015
Eesti Male Horoskoop Palju õnne Dilbert Mälumäng Kaljurand: India ametivõimud mõistavad meie muret Sõnavabadus kehtib mõlemale osapoolele Eesti lühiuudised Kui see ei ole laim, siis mis on? Teadlased soovivad rajada targa linna Piirilinnad otsivad väljapääsu elanike arvu vähenemisele Tagakülg 0602esikas Eestis on liiga palju väheharitud inimesi Säuts vallandas piiriülese tüli Karjäär presidendi nõuniku pärast ohus Meri halastas vangidele enim Majandus Arto Aas ajas ettevõtjad marru McDonaldʼs hädas konkureerivate idufirmadega Väikeettevõtja peab pantima oma naha Välismaa Gruusia saab NATO õppusi ja koolituskeskuse Hagel hoiatas põhja-lõuna lõhe eest NATO tuumaarutelu tumestavad Vene pommitajad Mikser oleks valmis kaaluma Ukrainale relvaabi andmist Kaitsevägi asub remontima maja, millele heisata NATO lipp Arvamus Postimees 1901. aastal Catlyn Kirna: kõigil rinnetel muutusteta Kõva sõna Ott Raidla: mida rahaga teha saab? Andrus Karnau: pitsitavad võlakirjad Tiit Reinberg: Töö määrab kõik Valimiste peaküsimused: kuidas tuua elu maale tagasi? Päeva karikatuur Juhtkiri: marginaalide punktivõit Jaanus Piirsalu: minge muutke end Ukrainas Kultuur Luule on põhiline Kultuurkapitali aastapreemiad 2014 Kõige säravamad said hiilgust juurde Sport Märtini masin läheb oksjonile Spordi lühiuudised Augsburg Meistrite liiga kursil, Dortmund jätkuvalt ebakindel Peep Pahv: Kalevi liiga suur suutäis Kanepi ja Kontaveidi esimene paarismäng lõppes kaotusega Koondislased Levadia trennis: kogemused ja võimalikud liitujad Tarbija Elamus nii näituse kui ka filmina Tartu Võistulaulmine tuleb «Tuljakuta» Unustatud lastemuusikalis tegutsevad hambamehed Uues lavastuses täitub teatrijuhi mitu unistust Ragne Varblane ja Liili Saar: suuri unistusi tuleb püüda ja julgeid asju teha Lastes tuleb soodustada rõõmu liikumisest Elva maksab õpilastele kuni 600-eurost stipendiumi Külalisloengu reklaamist sai valimiskampaania Mees eitas kireroima Suur hundikari elab puutumatuna Tudengid loovad nädalaga idufirmasid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõnavabadus kehtib mõlemale osapoolele

1 min lugemist

Peaminister Taavi Rõivas märkis, et Eestis on mõlemat pidi sõnavabadus ning kõigil õigus välja öelda, mis nad arvavad.

Tallinna Televisiooni ajakirjanik küsis eile valitsuse pressikonverentsil presidendi nõuniku Iivi Anna Masso väljaütlemisele viidates peaministrilt, miks on Eestis kombeks ebamugavaid küsimusi küsivaid või ebamugavaid teemasid esile toovaid inimesi nimetada Kremli agentideks.

«Ma ei arva, et Eestis kõiki ebamugavaid küsimusi nimetavaid inimesi kuidagi sildistataks. Ma ei ole seda märganud,» vastas Rõivas.

«Aga samas, kui keegi ikkagi ühemõtteliselt – ükskõik, mis suunitlusega – jutupunkte esitab, siis oma hinnangu andmisest...

Meil on mõlemat pidi sõnavabadus: inimestel on õigus välja öelda, et nemad ei pea okupatsioonikuritegusid eriti millekski, nagu ütles Tallinna linnapea, aga inimestel peab olema ka õigus öelda, et selline väljaütlemine ei kõlba kuhugi. Mõlemat pidi peab olema sõnavabadus, siis on kõigil selge, kes mida arvab,» selgitas Rõivas.

Seotud lood
    05.02.2015 07.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto