Sisukord
Eesti
Postimees
07.02.2015
Eesti Palju õnne Dilbert Horoskoop Mälumäng Male Eesti lühiuudised Sõdimine Ukraina moodi: metsiku tahte ja laenatud relvadega Riik hakkab võõrandama piiriribale jäävat maad Tallinna uue trammi liinile jõudmine lükkub edasi Pärnu-Jaagupis pidasid rahvatantsijad hanges pidu Üle poolesaja kaluri jäi Peipsi jääle lõksu Pärnumaal hukkusid liiklusõnnetuses ema ja laps Toivo Tänavsuu: annetuskasti puistatakse oma viimased sendid Erimeelne erimeelsuse suhtes Valju säutsuga nõunik Kohtuveskid jahvatavad kiiremini Majandus Lootekujud: pooltele meeldib, pooltele ei meeldi üldse Majanduse lühiuudised Veel sündimata lastega maailma vallutama Välismaa Sõdimine Ukraina moodi: metsiku tahte ja laenatud relvadega Merkel ja Hollande sõitsid Putiniga kohtuma Arvamus Erimeelne erimeelsuse suhtes Päeva karikatuur Meie aja kangelane Valju säutsuga nõunik Juhtkiri: Sepikojas lendab sädemeid, kuid rauda taotakse mujal Kuningas Edgar Savisaar Argo Ideon: sõna devalveerumine Mika Keränen: kelle huvides säutsutakse? Jaak Jõerüüt: kas riigimees tohib olla harimatu? Frédéric Filloux: Ajakirjandus ei tohi hirmu tunda Daniel Coll: kuidas ärritada eestlast Kultuur DVPH — Tööstuse tänava komando Kurdid negatiivset ei kuule Postimehe žürii hindab filmi «Vaikuse kutse» Tuhk, tahm ja tuhat häda Cromwell – üks revolutsionääridest Bondi sohipoeg Kilulinnas Puhaste näppudega kapoti alla Luulehetk — hetk luules Kuningas Edgar Savisaar Kirjandusel ei tule algust ega lõppu Sport Spordi lühiuudised Vinge Mark Taru kiirust ei karda Hüppespets Ilves sõitis end MM-pronksile EM-pileti püüdmist jätkav Pahapill: võistlus lõppeb alles 1000 meetri jooksuga Tarbija Toivo Tänavsuu: annetuskasti puistatakse oma viimased sendid Erinev kultuuritaust paneb kaasade suhte proovile AK Perepoliitika – siht on üks, aga ununeb ruttu Nädala plaat. Aromaatne essents Aja auk. Igavesti 22 Galerii ja intervjuu Peep Jänesega: modernisti loometee Kurdid negatiivset ei kuule Rahvusputuka valimine Taarahinna tõus elavdab kinnisvara-turgu Viimane veerg Psühhiaatrite tuleproov Jaak Jõerüüt: kas riigimees tohib olla harimatu? Frédéric Filloux: Ajakirjandus ei tohi hirmu tunda Kirjandusel ei tule algust ega lõppu Arter Ela tervislikult või sure? Horoskoop Arter soovitab Taaskohtumine elavate surnutega Tee kodus Bocuse'i Säilitagem külma verd Tänavalt püütud mood Põige paella sünnipaika Aeg kaob, rõõm jääb Ilon Wikland: tuntagu minu töid, mitte mind H&M ja David Beckham endiselt koos Eesti silmapaistvaim pärslanna Talvevürtsine peedisupp Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Mingi plaan läheb sul perekondlikel põhjustel vett vedama ja see võib panna sind hambaid kiristama. Elu seab su lõpuks valiku ette – kas nüüd või mitte kunagi.

SÕNN Saad pikaajalise tegevuse eest autasu ja kiituse osaliseks. Samas tead, et osa sellest kiitusest kuulub ka sinu kaaslastele. Üllataval kombel aga ka vaenlastele.

KAKSIKUD Algab soodne aeg, kuid samas pead olema valmis hüppeks tundmatusse. See, mis alguses pelutav tundus, muutub hiljem naudinguks.

VÄHK Kellegi ebaõnn võib panna sind oma ebaõnnele mõtlema. Oled tänulik, et sul on siiski üsna lihtsalt läinud. Oleks võinud hullem olla.

LÕVI Keegi võib tahta sind sõna otseses mõttes uimastada, sest oled talle kandadele astunud. Ole valvel, sest see tegelane võib ka selja tagant rünnata.

NEITSI Kui oled tasakaalust väljas ja närviline, anna endale aega taastuda. Parimad ravimid võivad olla hea toit-jook ja humoorikad meelelahutused.

KAALUD Kas kõik on untsu läinud? Ei pruugi olla, sest näed vaid välist pilti. Sääsest elevandi tegemine on see, mis tegeliku jama kaela tuua võib.

SKORPION Lased ohjad lõdvaks ja vaatad, mis juhtuma hakkab. Kui sinu teele satub hea, kuid samas pingutust nõudev juhus, haara sellest kindlalt kinni.

AMBUR Tormad pea ees elu hakkmasina vahele, kartmata, et sinuga midagi juhtub. Ega juhtugi, kui sa negatiivseid mõtteid heietama ei hakka ja ise tonte välja ei kutsu.

KALJUKITS Liigud oma kindlat rada mööda ja naudid seda. Pole välistatud, et romantika võib sind rajalt kõrvale paisata. Pead otsustama, kas mõistus või tunded.

VEEVALAJA Pead midagi ehitama ja midagi lõhkuma. Esimest teed kiretult, teist aga kirega. See viimane annab sulle mingis mõttes vabaduse tagasi.

KALAD Oled endast väljas. Selle taga võib olla asjaolu, et oled kellegi märklauaks sattunud. Sa ei pruugi olla probleemi põhjus, vaid lihtsalt isik, kelle peal saab välja elada.

Seotud lood
    06.02.2015 09.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto