Sisukord
Eesti
Tänane leht
09.02.2015
Eesti Male Dilbert Palju õnne Mälumäng Tagakülg Horoskoop Selgusid «Eesti laulu» esimesed finalistid Enamik inimesi jättis e-valijakaardi tellimata Itaallannast astronaut tervitas Eestit Valimiste eel on populaarseim Keskerakond Eesti lühiuudised Toomi tellitud uuring: viis protsenti elanikest pelgab sõda Eesti kunstnikud meisterdasid Norras jääseina Valimiste eel on populaarseim Keskerakond Sotside mõttedisko keelati ära, Vilde tuli appi Majandus Veskimägi lennukas plaan jätab Gazpromi külmaks Välismaa Putin lubab Minskisse tulla vaid «teatud tingimustel» Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1910. aastal Kõva sõna Ülo Pikkov: lähenev rambivalgus Ekspert: Saksamaa tasuta kaasasõit julgeoleku kontekstis on läbi Lugejate kirjad Jüri Vendik: relvade ja tobude roll ajaloos Juhtkiri: kaalul on enam kui Ukraina Evelyn Kaldoja: näidata tuleb riiki, mitte bussitükke Sport Spordi lühiuudised Pahapill jättis endale EMi-võimaluse Raskused alistanud tennisenaiskond tõusis kõrgemasse seltskonda Värske papa Sirelpuu juhtis TTÜ lähirivaalide üle võidule Võõraste kuttidega riietusruumis ehk Soomes uisukrossi avastamas Tartu Beebide südame töö pääseb sümfooniasse Noored arhitektid lasid Nõos fantaasial lennata Näitus mälestab holokausti ohvreid Klaaskapist paistab pits ja kitš Suusatajad võistlesid täispikal maratonirajal Krista Aru: tahaksin poliitikasse riigimehelikku suhtumist Igas eas naise üks vana truu kaaslane Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Satud täiesti teenitult aupaistesse. Kui veel mõni aeg tagasi piitsutasid end liigselt, siis nüüd saad endale sobivamal kiirusel edasi liikuda.

SÕNN Võib tekkida tunne, et sinu elus on kõik tähtis juba ära olnud ja jäänud on vaid rutiin. Tegelikult tuleks sul valmis olla uuteks üllatusteks.

KAKSIKUD Kas raha kulub lausa üüratutes kogustes? Siis on aeg sissetulekud ja väljaminekud üle vaadata. Kui oled mingist konfliktist väsinud, siis astu sellest lihtsalt välja.

VÄHK Püüad olla väga isikupärane, kuid samas ka salapärane. Võimalik, et pead oma erisoovide ja unistuste kaitseks välja astuma, sest lähedastele need ei meeldi.

LÕVI Taipad taas ära, kus asub pea ja kus saba, ning elu muutub märgatavalt meeldivamaks. Viimasel hetkel saabuvad asjad ja ootamatused võivad pisut närvilisust tekitada.

NEITSI Võid hakata süvenenult uurima uut ala ja see võib sind lausa neelata. Pole välistatud, et võid sellega edaspidi ka teenida.

KAALUD Uurid, mida saab raha eest ja mida mitte. Õnne või armastust? Mingi piirini võib neid saada, kuid kui headusest ja südamlikkusest puudu jääb, on asi vastupidine.

SKORPION Juhid oma elu nii kindlakäeliselt ja läbipaistvalt kui vaid suudad. Siiski ole valmis nii huvitavateks kui ka kohutavateks olukordadeks.

AMBUR Võimalik, et oled enda ümber siblivatest teesklejatest ja tallalakkujatest väsinud. Kui karmid sõnad ei aita, hakka selliseid suhteid oma elust kustutama.

KALJUKITS Vaatad end kõrvalt ja vaatad end peeglist. Mis sulle enda juures meeldib ja mis mitte? Mingi vana suhtlemismuster on oma aja ära elanud. Muutes iseend, muudad maailma.

VEEVALAJA Sinu ellu võivad sisse sadada seiklused, mis häirivad ja lõhuvad rutiini. Pead pärast neid end koguma. Siiski saad nende kaudu teada, kuhu oled jõudnud.

KALAD Kiirgad talvisel ajal päikest kõikjale, kuhu lähed. Oled seesmiselt õnnelik ning see kajastub ka sinu välimuses. Tervis on hea ja kehakaal õige.

Seotud lood
    07.02.2015 10.02.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto